XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 8

DODAJ KOMENTARZ
C Celina 2016-09-25 13:39:04
Za to że ktoś poświęca się i pracuje efektywnie tj. normalne że powinien dostać nagrodę!!! W rządzie PO legalnie dawali sobie nagrody za zarzynanie resortów i korupcję, A POLAK NIE MIAŁ NAWET PRACY!!! By żyło się lepiej. .........!!! ... CH.D. i K.K.!!!
Zgłoś
P Polak 2016-08-17 22:11:01
Do Państwo przestępcze w UE!: Czy Twoim zdaniem średnia zarobków w Warszawie wynosi 4 100 zł brutto? Tu jest mowa o "górnych" zarobkach jakie można przyznać pracownikowi KPRM co oznacza że nie wszyscy dostaną te 6 100 brutto. Nie sprawdzałem ale uważam, że w Kancelarii nie pracuje aż tysiąc osób. Wiem że to są publiczne pieniądze ale wybacz przy ściągalności podatków która już jest większa o 8 mld zł. w stosunku do poprzedniego roku i reformach jakie wprowadza obecny obóz rządzący myślę, że jednak zasługują na te podwyżki. Chociaż wielu to może denerwować to jednak są to ważne osoby dla funkcjonowania państwa i nie chciałbym żeby mieli powody do skuszenia się na z łapówki. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach jednak wydaje mi się, że te zarobki wyglądają podobnie. Wolę żeby zarabiali stosownie do odpowiedzialności jaka na nich spoczywa niż mieć obawy że przyjmują łapówy i nie wywiązują się należycie z dbania o interes Polski i Polaków. Państwo przestępcze w UE? - uważam że dzięki PiS Polska w coraz mniejszym stopniu jest takim państwem a są przykłady lepsze od Polski: Grecja, Włochy, Hiszpania, Bułgaria obecnie niestety także Niemcy poprzez swoją politykę imigracyjną ponad głowami obywateli.
Zgłoś
PP Państwo przestępcze w UE! 2016-08-17 10:09:16
Do Polak: ŚREDNIA KRAJOWA NA 2016/2017ROK WYNOSI 4101,36 zł , KOLEJNY SKANDAL I AFERA!!!DLACZEGO UJAWNIŁA, GDZIE POZOSTAŁA CZEŚĆ TYSIĘCZNEJ RZESZY PRACOWNIKÓW KPRM , ŻĄDAJCIE PODWYŻKI, KIERUJĄC PETYCJE W PRZEDMIOTOWEJ ISTOTNEJ DLA DOBRA PORZĄDKU PORWANEGO SPRAWIE DO PREMIER RP !!!
Zgłoś
P Polak 2016-08-17 09:25:13
Faktycznie podwyżki o 100% w przypadku "górnych widełek" wynagrodzeń mogą budzić złość i zdziwienie. Jednak jeśli chwilę się nad tym zastanowić to mamy wzrost zarobków z 3 100 zł do 6 500 zł brutto. Czy na Warszawę są to duże wynagrodzenia? Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że od tych ludzi, ich kompetencji i zaangażowania w pracę zależy większość spraw z jakimi mamy później do czynienia w codziennym życiu. Ponadto te podwyżki jak przeczytałem dotyczą tylko pracowników KPRM a podana tu liczba mówi o 16 osobach. Nie są to podwyżki dla 460 posłów i 100 senatorów ani nawet dla pani premier czy ministrów. Czy za solidną pracę nie należy się odpowiednie wynagrodzenie? czy ktoś z nas chciałby pracować za 3 100 brutto? Odróżniajmy walkę polityczną od merytorycznych racji, które sami musimy oceniać zamiast słuchać bezkrytycznie wypowiedzi jednych czy drugich polityków.
Zgłoś
P plum 2016-08-12 12:56:53
ona lekka reka rozdaje nei swoje pieniadze
Zgłoś
W wrc 2016-08-12 12:53:34
NO I JEST koryto +
Zgłoś
A Agata 2016-08-11 14:45:12
Nie podoba mi się szefowa kancelarii Premiera. Kim są ci asystenci i co robią? Kolejne podwyżki dla nieproduktywnych?
Zgłoś
PP polityk prawicowy 2016-08-11 13:49:42
Solidarna Polska to krętacze!!! Beatka Kempa jeszcze przed wyborami parlamentarnymi myślała w 2014roku jak zjeść gówno spod siebie oby tylko dorwać się do koryta, mogę potwierdzić związek przyczynowo polityczny śmierci Andrzeja Leppera, zajmującego się w powyższym czasie przed 2011rokiem również kulisami afery gruntowej, nawet daty potwierdzają iż, PSL i krętacze PiS-Solidarna Polska rozwinęli skrzydła w przedmiotowej aferze w bezkarności dopiero po śmierci kontrowersyjnego polityka „Samoobrony Andrzeja Leppera”. Główny doradca świętej pamięci Andrzeja Leppera doktor Podgórski i Beatka Kępa znają się jak łyse konie, czy dostała materiał (chcieli wiedzieć co jeszcze inni posiadają na ten temat )od kolegi partyjnego największej w historii powojennej Polski afery gruntowej masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas na „B” budowlane dla obrębów miast i gmin ściany wschodniej kraju? Nie!!! Margines społeczny którzy mają cudzą krew na rękach, ”Hańba i Wstyd” dla Kancelarii Premiera Rzeczpospolitej Polskiej!!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!