XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
E4 emeryt 44 2016-08-16 14:45:08
Mieszają jak dziad w pustym worze, oczywiście kosztem pacjenta. Żadna reforma po 90tym roku nie była korzystna dla zwykłego obywatela.
Zgłoś
EI Emeryt III R P 2016-08-16 12:29:59
Ewidentnie w wyniku "Czarnobyla" moja tarczyca przestała funkcjonować. Mówię poważnie, bo pewien fachowiec, związany ze Świerkiem, odkrył po pewnym czasie od tamtej tragedii niesamowity wzrost promieniowania w moim samochodzie. Od tamtego czasu chodziłem co pól roku na spotkania z endokrynologiem, który kierował mnie na badania oraz przepisywał stosowne leki. W połowie br. nie mogłem przyjść do niego na umówione badanie, ponieważ odnowiło mi się "pozakrzepowe zapalenie żył w nogach", które mnie uziemiło na kilka miesięcy. Gdy wreszcie dotarłem do przychodni, dowiedziałem się, że "wypadłem z kolejki na II półrocze br. i mogą mnie zapisać dopiero na rok przyszły, czyli 2017. Tak też się stało. Wypadłem też z kolejki na br. do okulistki. Tak to wygląda w praktyce.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!