XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
J Julian 2015-10-21 08:25:36
No tak jeszcze więcej dla pracodawców co nas okradaja jak mogą .Pan nie zna realiów osób zatrudnionych w tzw ZPCH .skąd wiedza taka .PFRON ma dać Niepełnosprawnych a nie pracodawcy!!!!!!!!! dotuje od 3tys zł a nam pracodawca wyrywa wszystko żadnych dodatków!!!! Czy pan też ogląda niepełnosprawnych z pendolino?PO % milionow niepelnosprawnych,w polowa pracujaca ponad siły! nie z rehabilitacji ale z musu braku srodkow do zycia .Mojego pracodawce guzik pchodzi niepelnosprawny ..pyta tylko a A KTÓRA GRUPA INWALIDZKA????????? jak nie masz SYMBOLU to zrób inaczej cie zwolnia. Taka jest rzeczywistosc a nie widok z pendolino.Pieniadze z PFRON to pieniadze Niepelnosprawnego!!!!!
Zgłoś
G Genio 2015-10-20 13:29:48
I ja mam wierzyć? Pracuje w ZPCH moja wypłata netto 1200zł pFRON dotuje mnie w wysokosci 2500zł + kontrahent płaci za moja prace .Pytam dlaczeo pieniadze z PFRON są dla pracodawcy?a nie płacą za noce święta Nic .Biorą pożyczki za zatrudnienie nas .Pracujemy jak zdrowi bo sie od nas wymaga na ludziach im nie zależy tylko na pieniądzach z PFRON.Niech pracodawca dostanie cos ale nie tyle! PFRON dla niepełnosprawnych nie dla pracodawców
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!