Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
KR Klasa Rob. M.St.W-wy 2015-10-19 10:07:39
Ty Petru. Frajerze jeden. A wiesz waść ile kosztuje wybudowanie 1 m kwadratowego mieszkania w do stanu gotowego ( nie tylko deweloperskiego)? To nie pier....l , że ,,Kaczor" nie ma racji. Bez problemu solidnie można za 2950 zł za m2 mieszkania w stanie gotowym do zamieszkania. teren w cenie ale teren z gminy nie od spekulantów. Za tyle możemy budować w większości miejsc w Polsce gdzie spekulanci nie podbijają ceny za grunty. Mam na uwadze Warszawę i inne większe miasta, gdzie żydki i cwaniacy z PO, byłego PZPR i obecnego nadal PSL razem z bankami robią spekulacyjne podwyżki. NIBY TAK JEST OK. Gówno prawda, że jest OK. Kaczyński doprowadzi do wspominanej przez Kaczora sytuacji znacznej obniżki ceny za m 2 gotowego mieszkania. Szanowny Petru, nie tylko ja ale i pozostała część Polaków wie za ile można wybudować mieszkania. Nie mamy na uwadze klitki - "apartamenty" 40 m 2 ze złotymi klamkami . Mam na uwadze mieszkania 60 - 80 m2 w standardzie jak w TBS bez luksusu ale można bez wstydu mieszkać, nie zdychać z głodu płacąc kosmiczne raty kredytu dla żydowskich cweli z linii KONSENSUSU WASZYNGTOŃSKIEGO . A tak, aby Ciebie MORDODRZACZU zamknąć ostatecznie to dopowiem, że MIESZKANIA TE POD WYNAJEM I KOMUNALNE, ALE Z PRAWEM DOCHODZENIA DO WŁASNOŚCI PRZEZ LOKATORA. ( zgodnie z prawem realnymi możliwościami Polaka z "Zielonej wyspy " niemieckiej wazeliny - czyli DonciaTuska Pozdrawiam BUDOWLANIEC ( i nie ten od kielni czy kafelek )
Zgłoś
V Vakor 2015-10-19 10:04:55
Wreszcie jakiś głos rozsądku. Takich polityków powinno być w Polsce więcej. Niestety, obawiam się, że "ciemny lud kupi" te obietnice PIS...
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!