REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Rafał Trzaskowski


KOMENTARZE

 • Kaem 2017-02-16 19:56:45
  Pod zewnętrzną skorupy fałsz , obłuda, brak etyki.
  Niewydarzony wybór wyborców. Widać słabość ordynacji wyborczej i oceny kandydatów.
 • facet 2016-12-30 23:25:09
  Nawet, nawet, chętnie wziąlbym go na swój dyszel i spuścił sie do środka.
 • Kris 2016-12-26 05:51:54
  dzieciaku,ty naprawde jestes trzasniety.Nazwisko pasuje do ciebie.
 • Nitram 2016-11-22 12:09:06
  Do martin:
  Niestety ten rząd nie ma pojęcia o rządzeniu więc trzeba ich uczyć. Ma do tego prawo każdy obywatel. Także UE należy informować o przypadkach łamania praworządności dopóki do niej należymy. Przynależność to nie tylko dojenie kasy na przekręty panów Ziobry i Kurskiego.
 • martin 2016-11-22 11:21:11
  Zarozumiały , arogancki donosiciel na Polski rząd , dupo liz innych opcji ktore maja czelnosc pouczac polaków i rząd Polski jak maja rządzić. pomagajacy pisac krytyczne uwagi pod adresem Polskiego rządu .
 • Wyborca 2016-11-21 16:17:54
  Kompetencja i kultura!
 • sdf 2016-11-09 13:46:10
  Trzaskowski na premiera!
 • Tom 2016-04-08 18:04:35
  Wiersz ten powstał z inspiracji pani Holland
  Której słowo całą prawdę nam odkryło
  Że są po to te protesty w państwie Poland
  Żeby było proszę państwa tak jak było
  *
  Brać garściami zamówienia i dotacje
  Tu kontrakcik, tam zlecenie się trafiło
  Ośmiorniczki jeść i kawior na kolację
  Żeby było proszę państwa tak jak było
  *
  Na posadach by państwowych się uwłaszczyć
  Wziąć odprawę siedem baniek, że aż miło
  Za granicą w pas się kłaniać oraz płaszczyć
  Żeby było proszę państwa tak jak było
  *
  By ustawę można było kupić w Sejmie
  Na cmentarzu żeby coś się załatwiło
  Wiara prosi i domaga się uprzejmie
  Żeby było proszę państwa tak jak było
  *
  Demokracji dzielnie broni Gross Jan Tomasz
  On też pragnie, żeby nic się nie zmieniło
  Gdy oczernić trzeba Polskę, zawsze go masz
  Żeby było proszę państwa tak jak było
  *
  Jest, a jakże i przemawia Lis na żywo
  Protestuje, żeby mu się nie skończyło
  W telewizji wypasione sute żniwo
  Żeby było proszę państwa tak jak było
  *
  Protestuje jak należy Urban Jerzy
  Przyznam szczerze, że mnie wcale nie zdziwiło
  Larum grają więc z pomocą i on bieży
  Żeby było proszę państwa tak jak było
  *
  Ale naród jednak rozum ma nielichy
  I w wyborach zdecydował głosów siłą
  By odsunąć towarzystwo to od michy
  I nie będzie proszę państwa tak jak było!!!!!!!
 • obserwator 2016-04-08 15:39:28
  Panie pośle R. Trzaskowski, należy również wiedzieć, że sędziowie trybunału podlegają nie tylko Konstytucji ale i ustawom. O tym mówi art. 178 ust.1 Sędziowie w sprawowaniu swojego urzędu są niezawiśli i podlegają tylko Konstytucji oraz ustawom. Przy ostatnim orzekaniu złamali i ten artykuł.Ust.3 art. 178 stanowi: Sędzia nie może należeć do partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów. Pan prezes trybunału nie zastosował się do tego wymogu występując w mediach jako recenzent i jako tzw. publicysta, a zatem i ten wymóg został złamany.Nadmienić należy również, że komisja wenecka wydała opinię wyłącznie polityczną a nie merytoryczną przy jednym głosie sprzeciwu tj. przedstawiciela Węgier. Wydana opinia jest stronnicza i tendencyjna, a tak nie powinno być. Wielu prawników powołuje się na maksymę "dura lex ex lex" czyli twarde prawo ale prawo, ale w wielu przypadkach się do tego nie stosują, traktują prawo wybiórczo, co jest wielką szkodą dla prawa stanowionego i dla Narodu jako władzy zwierzchniej. Podkreślam również, że skarżenie na rząd Polski w parlamencie europejskim o rzekomym łamaniu prawa jest nie tylko nadużyciem ale równoznaczną zdradą naszej ojczyzny. Tym czynem popieracie obcy kapitał, który wykorzystuje naszą gospodarkę do własnych celów, ale również wspieracie zgubne ideologie, co już jest bardzo mocno odczuwalne w krajach Europy zachodniej.
 • obserwator 2016-04-08 12:32:45
  Panie pośle R. Trzaskowski powinien pan przyjąć do wiadomości, że w Polsce najwyższą władzą ustawodawczą jest sejm, senat. Zatem wszystkie sądy w tym i trybunał konstytucyjny są zobowiązane do stosowania prawa stanowionego przez parlament, ponieważ nie mają uprawnień do stanowienia prawa, i z tego też względu są organem niższego rzędu. Wszelkie odstępstwa od prawa stanowionego jest jego łamaniem. Nadmienić należy, że ustawa zasadnicza w obecnym kształcie nie odpowiada potrzebom współczesnego życia narodu, jest bardzo mało precyzyjna powodująca zbyt wiele dowolnych interpretacji min. przez Trybunał Konstytucyjny co powoduje bardzo wiele kontrowrsji i nieporozumień. W trybie pilnym Konstytucja RP powinna być zmieniona i opracowana przez specjalistów nawyższej klasy, wykluczając z jej grona czynnych i byłych sędziów. Nadmienić należy, że Trybunał Konstytucyjny podczas swojego ostatniego posiedzenia złamał prawo odnosząc się do ustawy zasadniczej a min. art. 4, art 7, art 10, art 95, art 194, art 197, zatem wydane tzw. orzeczenie jest sprzeczne z zasadami postępowania zgodnie z prawem i w granicach prawa, i nie jest zgodne z wolą Narodu wykazaną podczas ostatnich wyborów prezydenckich jak i parlamentarnych. Przypominam, że władza zwierzchnia należy do Narodu art 4 Konstytucji, dlatego też takie organy jak sądy, trybunały muszą wykonywać wolę Narodu, czy się to im podoba czy nie. Nie ma pan prawa pouczać Pana Prezydenta co ma czynić a czego nie, to samo dotyczy Pani Premier i jej rządu. Pana partia miała szansę się wykazać przez ostanie 8 lat rządów. Skutki są opłakane, min. likwidacja polskiego przemysłu, w tym stoczniowego, maszynowego, motoryzacyjnego, lekkiego, włókienniczego, odzieżowego, hutniczego, górnictwa, energetyki, komunikacji państwowej /szczególnie kolejnictwa/, lotniczego, rolnictwa, przemysłu rolno-spożywczego i innych. Wypowiedzi pana w mediach są niedorzeczne i bezsensowne na temat obecnego rządu jak i Prezydenta RP, to samo dotyczy członków partii, którą pan reprezentuje. Niedopuszczalnym jest fakt wynoszenia spraw polskich na arenę międzynarodową, co szkodzi naszemu krajowi, przez to sami nie jesteście poważnie traktowani za granicą, a wykorzystują was do własnych celów, wbrew interesom Polski.
 • Wyborca. Artur 2016-01-13 14:21:04
  Całkiem niezłe opakowanie, ale koleś to laluś jak i jego goledzy z partii, przegrali wybory na własne życzenie. Pokazali co potrafią, rządząc przez osiem lat.
  Polacy w demokratycznych wyborach dali im czerwoną kartkę. Rządzili niesprawni, ale już w wyprowadzaniu ludzi na ulicę pokazali, że są sprawni, tak jak w 2005. I co chcieli osiągnąć, poddania się nowego rządu do dymisii, takich samych rządów jak rząd PO? ŻAŁOSNE.
  Polecili na skargę do UE. A teraz rżną głupa, że nie mają z tym nic
  wspólnego.
  Przestrzegam polityków PO, jeśli myślą, że mogą oszukiwać Polaków.
  Mieli (mają) swoje media, i wybory przegrali. Polacy nie gęsi i swój rozum mają.
  Donośić na własny kraj tylko potrafi
  PO, SLD.
  LALUŚIE
 • lekarz 2016-01-12 21:21:25
  Panie pośle.Słuchałam dzisiaj orędzia pani Szydło.Przecierałam oczy ze zdumienia jak można manipulować POLAKAMI.W kampanii wybordzej byliśmy krajem w ruinie.Wszystkie urzedy nie działały,służba zdrowia w opłakanym stanie.Dzisiaj słyszę ze jesteśmy krajem pięknym,bogatym słuzba zdrowia działa super.Zapomniała pani Szydlo dodac że słuchają jej też lekarze i wiedzą dlaczego nie było nieczynnych gabinetów[umowy podpiszemy w czerwcu ]Machając dłońmi zapomniała dodać że zrujnował rząd prawo w Polsce.Rujnuje urzędy i co najważniejsze nie szanuje ludzi którzy mają inne zdanie.Ma rację ze nie ma putinady gdyż my jesteśmy w stanie opuścić ten kraj i nie pozwolimy sobie na narzucanie myślenia pisowskiego.
 • historyk 2015-10-20 20:45:00
  Czy to ten możeł który nie wie, że na Ukrainie jest wojna a nasi rodacy tam mieszkający chcą wrócić do kraju z obawy o swoje i swoich rodzin życie????Zdecydowanie należy mu się miejsce w sejmie
 • Obserwator PO 2015-10-11 15:47:53
  Zdaniem polityka Platformy Obywatelskiej, sprowadzanie Polaków z Ukrainy do Polski byłoby złym sygnałem, ponieważ "chcemy wzmacniać państwowość ukraińską".

  Polacy są więc dla rządu PO kompletnie nieważni.

  Wiceszef MSZ sugeruje, że sprowadzanie Polaków na dzisiejsze terytorium Polski może źle wpłynąć na stosunki polsko-ukraińskie. – Co będzie, jeżeli z innych terytoriów Ukrainy zgłosi się mnóstwo Polaków, którzy powiedzą: "nie żyje nam się dobrze, chcemy być natychmiast ewakuowani do Polski"? I tutaj jeżeli chcemy wzmacniać państwowość ukraińską, mówić, że to jest silne państwo, że ono sobie poradzi, to byłoby wysyłanie takich trochę dwuznacznych sygnałów, dlatego ta decyzja była trudna – dodał Trzaskowski.

  za abctygodnik
 • Maria 2015-10-02 21:30:00
  To jedyny Polityk na którego warto głosować. Ja napewno pójde na wybory postawić krzyżyk przy jego nazwisku.