Komentarze 43

DODAJ KOMENTARZ
RW rząd wie kto 2017-01-22 20:37:41
skąd wynikają te sondaże ? Gdzie znajdują się ankiety do wypełniania ?
Zgłoś
Ł Łukasz 2017-01-05 12:29:33
Tak jak wam mówiłem poprzednio do wojny nas doprowadzą, nie wiem czy widzicie ale siedzimy wszyscy na gałęzi która tniemy.... Moja starsza ciocia mówiła mi przed śmiercią że Fatima powiedziała " do 2000 roku przezyjecie wzięła troszkę piasku i żucila i powiedziała a to są lata które zostaną po 2000 roku..." czy to prawda? Mam nadzieję że nie ale wystarczy otworzyć oczy na cały świat i to wszystko jest przerażające co się dzieje... USA/Rosja/Maghreb/Europa (przepraszam za swoje błędy ale polskiego juz nie uprawiam od 25 lat w piśmie. )
Zgłoś
T Tom 2016-12-23 13:37:28
Do Mieszko:Człowieku z kim ty dyskutujesz!??? Nie widzisz że to jakiś jeden zaKODziały łeb ,tylko Nicki zmienia!!! Pozdrawiam
Zgłoś
H Hello 2016-12-23 12:23:13
Do Basia Nowoczesna: Nowoczesna i PO to wybór między gównem a kupą, w jednej pajace w drugiej debile im wiekszy kwik tym sprawy idą w dobrym kierunku
Zgłoś
B Basia Nowoczesna 2016-12-22 22:01:48
Ale z ciebie (...) i niedouczony ignorant! Przeczytaj jeszcze raz, ale ze zrozumieniem co ja napisałam, a potem coś ty za głupoty nabazgrał. Napisałam, że Nowoczesna może liczyć się w następnych wyborach jako opozycja - gamoniu! A jak poruszasz sprawy Bolka, to napisz poprawnie: boi się by prawda nie wyszła na jaw. A nie by prawda wyszła na jaw. Poza tym, nie pisz z jakiej partii jesteś, żeby nie kalać dobre imię tej partii i nie krzycz pisząc dużymi literami, bo wygląda na to, żeś niezrównoważony umysłowo, a tacy trafiają do czubków.
Zgłoś
M Mieszko 2016-12-22 21:04:20
Do Basia Nowoczesna: Chyba przy pomocy :- "TW BOLKA", "SZOGUNA", ,sprzedawczyka sługusa Niemiec(Tusska), "SZEŚCIU KRÓLI"i "ALIMENCIARZA" z NowoczesnejPO z pełnym wsparciem Timmermans na prośbę Tuska i Szulca!!!!! Bez obrazy ale dlamnie to "Pajace " opłacani na czyjeś zlecenie!??? Tusku ma bardzo dużo do stracenia "Amber Gold" i ta cala zlodziejska Reprywatyzacja po jego rządami w Warszawie itd.BOLEK boi się by prawda wyszla na jaw o "TW BOLKU" i jego układach z Ubekami ktore utrzymuje do dziś itp.itd!!!,Pozdrawiam
Zgłoś
BN Basia Nowoczesna 2016-12-22 13:47:56
Drodzy rodacy! PO przy pomocy KOD-u, ubeków, komunistów, Prezydenta Wałęsy, Prezydenta Komorowskiego, Premiera Tuska, Frasyniuka, klauna z teatru i niektórych aktorów próbowali obalić Rząd. Gdy ten zamach się nie udał, PO teraz okupuje Sejm udając męczenników, to jest żałosne i wstrętne zarazem, namówili nas na ten cyrk, ale my już dłużej nie będziemy wspierać PO. Tylko Nowoczesna może liczyć się w następnych wyborach i tylko nas wspaniały Petru jest liderem opozycji! Od Nowego Roku Nowoczesnej Opozycji, bez skakania hop hop hop jak pajace.
Zgłoś
P Patryjota 2016-12-22 08:51:37
Do Kamilka Nowoczesna: Skaczemy, skaczemy, bo inaczej za PIS-em będziemy, hop hop hop.
Zgłoś
KN Kamilka Nowoczesna 2016-12-21 22:51:10
Liderem opozycji jest i będzie wspaniały Ryszard Petru i nikt inny. Paweł Kukiz - nie pretenduje, a ten wysoki jak brzoza ..... ... ... - jest za cienki i nie ma ikry, natomiast Grzegorz Schetyna - totalny opozycjonista, to już zdarta płyta, nawet za czasów Premiera Tuska był na bocznym torze. Zostaje tylko Rysio Petru, Rysio Petru, Rysio Petru - hop hop hop, proszę bardzo, kto nie skacze ten jest z PIS-em, hop hop hop. Skaczemy, skaczemy, hop, hop, hop Petru równy chłop!
Zgłoś
Ł Łukasz 2016-12-20 22:15:33
Ludzie nie widzicie że te wszystkie dałny nas dzielą i prowadzą do wojny, otwórzcie oczy a nie kucie się bez nadziejnie...
Zgłoś
W Wrocław 2016-12-20 21:55:00
Mam propozycję dla posłów kochających RP - wprowadźcie proszę możliwość ubiegania się o kadencję tylko 2x w Sejmie, i 2x w Senacie. Praca PRO PUBLICO BONO lub średnia krajowa, a najlepiej wolontariat skoro tak bardzo kochacie Polskę i Polaków. Zrzeknijcie się immunitetów i bądźcie na równych prawach takich jak każdy z nas. Wtedy uwierzę, że to co robicie to chęć odbudowy Polski. Od 30 lat Polską rządzą klany PO, PiS, SLD i PSL, ci sami ludzie - WIDZICIE ZMIANY? Mam 29 lat przyglądam się temu wszystkiemu i powtórzę to co już powiedział kiedyś poseł PiS-u, " głupi lud wszystko kupi".
Zgłoś
P patryk199 2016-12-20 19:54:21
Głosowałem kiedyś za PO ale po tym co robią i są zwykłymi donosicielami na Polskę w UE działając aby szkodliwe i psujac nasz wizerunek sądzę że PiS lub Kukiz będzie lepsza alternatywa.
Zgłoś
W WWS 2016-12-20 17:34:44
Nie rozumiem ludzi którzy głosują na te partie socjalistyczne (komunistyczne). PiS mowi nie dla komuny a sami prowadza gospodarkę komunistyczną m.in. Zasiłki dla dzieci, podatki na sklepy (markety lecz ten podatek działa na zwykłe sklepy również), upaństwowienie, kolesiostwo itd. Ja glosuje na partię Wolność jak i również jestem członkiem tej partii. Szanuje Korwina dlatego, bo to jedyny człowiek ktory chce przewrotu tego państwa. Przewrotu na lepsze państwo. W 1992 roku podczas pisania konstytucji, chciał aby wprowadzono zapis o zakazie planowania budżetu z deficytem czyli w skrócie zakaz zadłużania państwa, lecz wszyscy się z nie go śmiali.. Ciekawe czemu. Przygotował Uchwałę Lustracyjną czyli chciał dobrze, chciał aby każdy wiedział, kto współpracował z komunistami lecz i tak lista Macierewicza jest oszukana. Chcecie wolności? To głosujcie na tą partię a nie na komunistów
Zgłoś
K kiks 2016-12-20 13:00:07
PO i N nie walczy o media im chodziło żeby nie uchwalić budżetu na 2017 i o emerytury dla SB media to tylko była przykrywka, a wiadomo jak by nie był uchwalony budżet to 500+ by nie było emerytur, rent itp, z nich tacy obrońcy demokracji jaka by im pasowała,czyli na ich zasadach zapomnieli co robili jak byli przy korycie jak wtargneli do Wprost to było zgodne z prawem?
Zgłoś
C Corvus 2016-12-20 12:23:52
Do AK: Tu chodzi o wykluczenie mediów z sejmu, media mają patrzec na rączki rządzącym a ci udowodnili przeprowadzając głosowanie bez obecosci mediów, bez opozycji i mając zupełnie w (...) prawo. Teraz oczekują ze im uwierzysz na słowo ze głosowanie było legalne, rozumiem ze cos takiego jak konflikt interesów to dla ciebei pojecie obce.
Zgłoś
A AK 2016-12-20 08:25:18
Do M: Jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem to nie powinieneś pisać takich rzeczy. Tu nie chodzi o wykluczenie mediów z Sejmu. Ale cóż....tak to jest. Lepiej powtarzać za innym niż doczytać o co chodzi i porównać z sytuacją w innych krajach, gdzie są takie regulacje i nikt jakoś nie krzyczy o ograniczaniu roli mediów.
Zgłoś
S Swejmasyłam 2016-12-19 14:53:20
Do Marta: Nie totalitarne rządy, ale autorytarne najwyżej - ale to i tak za dużo powiedziane: raczej nieliberalną demokrację w stylu iberoamerykańskim, albo lepiej-wschodnioeuropejskim, czyli de facto, odpowiednią miejscu gdzie się ten kraj znajduje.
Zgłoś
D dsa 2016-12-19 14:36:04
K*a jakim cudem Kukizowi zawsze spada te poparcie a innym rosnie? Przeciez to wal jakis z tymi sondazami. Poparcie powinno spadac PiSowi i PO przez ta ciagla ich wojne.
Zgłoś
K kiks 2016-12-19 13:02:36
Ciekawe skąd KOD wziął tych samobójców co się tak rzucali przed autami rządzących czyżby uchodzccy za Donkiem przyjechali
Zgłoś
M M 2016-12-19 12:46:05
Do wyborca: Czyli popierasz wykluczenie mediów z sejmu? Wolisz jak nie masz praw we własnym państwie?
Zgłoś
M Marta 2016-12-19 12:44:53
Do marek_janaczyk: nie głosowałam na PO i nikt nie ma prawa nazywać mnie PO-wcem czy lemingiem. Ale jak można popierać partię, która chce wprowadzić rządy totalitarne? Obudźcie się! To nie jest konflikt PO-Pis! To walka o Polskie prawo i demokrację! Jak na tym Ci nie zależy, człowieku, nie możesz nazywać się Polakiem.
Zgłoś
W wyborca 2016-12-19 11:44:32
glosowalem na PO i nowoczesna. po tym co sie stalo w piatek zaczynam popierać PIS.
Zgłoś
P popieram 2016-12-18 14:25:14
Brawo tak trzymać
Zgłoś
TJ to ja jestem Polakiem 2016-12-18 00:08:56
Do komitet_obrony_ubeków: już widać, że PiS będzie próbował władzy nie oddać. już widać, że przy pomocy pałek a może i ostrej amunicji. #democracyinPolandnomore
Zgłoś
K kiks 2016-12-17 22:29:25
Nigdy PO i krzykaczki z Nowoczesnej razem z Swetru nie wygracie wyborów za 3 lata do sejmu nie wejdziecie za te burdy razem z alimenciarzami z kod :smrodu: wam społeczeństwo podziękuje wy sprzedawczyki ubeckie
Zgłoś
I Irek 2016-12-17 22:03:23
Do marek_janaczyk: Przecież to zwykła PROWOKACJA!!! Wyjdzie z 1000 ubeków i urządza burdy ,bo nic innego nie potrafią!!! Jak by to rządziło ubeckie PO to już dawno zrobiło by "Porządek" !??? Tak jak np. zrobili w Jastrzębskiej Spółce Węglowej jak za komuny gaz ,woda i strzelanie do Górników (TO BYŁA "DEMOKRACJA"!???) ... "BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ ...WSZYSTKIM"!???
Zgłoś
J Jacek 2016-12-17 21:24:42
Do marek_janaczyk: Razem z Ubekami rządzą od 1989 roku!!!! Tylko zmieniają nazwy jak Markety!!!! I Teraz niby jest Nowoczesna-PO ,ale to dalej to samo Anty-Polskie ugrupowanie!!! Pozdrawiam
Zgłoś
DR Dominik Roks 2016-12-17 15:13:53
Ludzie którym było ciężko was popierają .
Zgłoś
DR Dominik Roks 2016-12-17 15:07:09
Brawo PIS . Nareszcie ktos tutaj zaczął skutecznie rzadzić .
Zgłoś
M marek_janaczyk 2016-12-17 14:30:52
Do izi: A po co zwolennicy rządu PiS mają wychodzić na ulice ? POjeby i szKODniki ubeckie rządziły 8 lat możecie już (...).
Zgłoś
R realista 2016-12-15 19:23:07
Do Noe: Tak normalny PIS z samotnym, bez potrzeby życia Kaczyńskim. Proszę o troszeczkę kultury i zachowanie umiaru. Ja wiem, że gimnazjaliści nie rozróżniają Po czy Nowoczesna, ale mam nadzieję, iż wypowiadają się, chociaż w części, dojrzali ludzie. Szczerze powiem, że w tym kraju to nie ma na kogo głosować. Niektórzy ludzie i to nie ważne jakiej partii to zwolennicy zachowują się poniżej wszelkim normom. Jak myślicie dlaczego Szwajcarzy są bogaci? Dlatego że są kulturalni i myślący dalekowzrocznie. Czytając niektóre komentarze zauważyłem jedną równość: daj nam bo obiecałeś, ale skąd to weźmiesz mnie nie obchodzi. Gospodarka naszego kraju to nie niemiecka. Oni mogą sobie pozwolić na 1000zł na dziecko, ale przypominam oni zarabiają 5000 zł na miesiąc i wpłacają o niebo więcej do budżetu niż my. Ale tu Polska gdzie zarabia się 1860 zł. Skąd państwo ma wziąć na 500 zł na dziecko? Nikt tu o tym nie myśli. Lepiej byłoby obniżyć podatki. Im bardziej obniżone podatki tym większe wpływy do budżetu! Taka jest zasada. I bardzo proszę o kulturalne komentarze, gdyż chcę rozmawiać z dojrzałym towarzystwem. 9
Zgłoś
N Noe 2016-12-14 22:01:43
Do Kaśka Nowoczesna: Kaśka z całym szacunkiem ,PO to Banda Oszustów którzy niestety działają na szkodę Polskii i służą Niemcom itd,ale nie Głupców!?? A PONowoczesna to banda jakiś ludzi nie do końca Normalnych!? "Sześciu Króli",Pyskówka-Pihowicz,Gej-Rabiej czy, Scheuring-Wielgus która szuka p.Terleckiego który prowadzi obrady i inni!?? Jak to są Normalni ludzi to gratuluję Ci wyboru! Pozdrawiam
Zgłoś
K komitet_obrony_ubeków 2016-12-14 16:17:43
Do izi: wladze ma pis i juz jej nie odda, pogodz sie z tym
Zgłoś
I izi 2016-12-14 15:00:37
Najlepszym sondażem były manifestacje 13.12. KOD ok 30 tys, nie licząc ok 70 miast. PiS ok 2 tys. Można pomniejszać te 30 tys do (OK, niech będzie) 10 tys. Można powiększyć tę grupkę 2 tys. do 5 tys. Nawet strasznie naciągając : przepaść.
Zgłoś
KN Kaśka Nowoczesna 2016-12-14 14:42:58
Nowoczesna nie pozwoli, żeby PO doszło do władzy! Prędzej przeprosimy i wejdziemy w koalicję z PIS, niż pozwolimy, żeby powróciły niechciane, słusznie minione czasy. PO kompromituje się totalnie, potrzebni są tylko do zwalczania PIS, a jak już PIS straci władzę, to PO pogonimy na szczaw i mirabelki, to pewne.
Zgłoś
TL tomasz lis 2016-12-13 23:56:35
nie daj Boże żeby PO z kijowskim czy mazgułą kieykolwiek doszło jeszcze do władzy byłoby gorzej niż zle
Zgłoś
R rafał 2016-12-13 23:15:21
pis byl, jest i pewnie bedzie zawsze zaniżany w sondazach. mysle ze spokojnie ma teraz z 40%
Zgłoś
R robo 2016-12-13 12:10:26
Do Jacek: W CBOS partia rządząca zawsze miała kilka procent więcej a opozycja kilka procent mniej niż wynik wyborów i nie ważne czy u władzy była PO SLD czy PIS. A tak poza tym to co to za bzdury o sondażu komputerowy? CBOS robi sondaż bezpośredni ale w domach a nie na ulicy a wyniki są opracowywane komputerowo i tylko na tym polega to wspomaganie.
Zgłoś
S Stysz 2016-12-12 21:54:24
Ciekawe jak wyborcy ocenią próbę zorganizowania przez Petru 13 grudnia w PE dyskusji nad praworządnością Polski? Ich popularność jest wprost proporcjonalne do kondycji finansowej GW, Newsweeka i TVN. Do Samorządowych dwa lata, bez dopalaczy nie utrzymają obecnego poziomu poparcia. N. to nie jest taki ruch jak Kukiz'15 - społeczny i oddolny - oni zostali zaprojektowani i wypromowani prze piarowców, a oni wiecznie za darmo robić nie będą :).
Zgłoś
J Jacek 2016-12-12 19:11:56
Do Stryj : Tak CBOS jest pisowski... ale gdy przedstawia wyniki różnych badań niekorzystnych dla rządu to już nie są pisowskie tylko wiarygodne... Przestań powtarzać bajki o strachu wyborców przed mówieniem prawdy pracownikom sondażowni na ulicy... Przeciętny przechodzień nie ma nawet pojęcia co to jest cbos! Po drugie CBOS robi sondaże 50/50 badanie uliczne + sondaż komputerowy.
Zgłoś
S Stryj 2016-12-12 18:18:59
CBOS jest finansowane przez Szydło, to po pierwsze. A po drugie, ich metoda pytania respondentów twarzą w twarz w Polsce zawodzi, bo rodacy są oportunistami. PiSS na pewno prowadzi, ale z mniejszą przewagą, tak jak to pokazują sondażownie stosujące metodę wywiadu telefonicznego.
Zgłoś
I izi 2016-12-12 17:31:46
Do Nostradamus: Kiedy Nowoczesnej spadają notowania, to instytuty badawcze są OK, cacy, nieomylne, rzetelne. Jak spada PiS, a Nowoczesna rośnie, to : zafałszowują, zła metodologia, be. Jak Kaczi ukraść krowa, to dobry uczynek.
Zgłoś
N Nostradamus 2016-12-12 17:12:30
Nowoczesna nie przetrwa do wyborów, bo to wydmuszka która właśnie nie przechodzi próby czasu, w Ibrisie i w Cbosie poparcie im spada. Koniec końców oPOzycja nie będzie miała z kim łączyć sił i skończy się jak w 2015r.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!