XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 12

DODAJ KOMENTARZ
Ł Łukasz 2016-12-09 12:12:10
KUKIZ 15 będzie miało w następnych wyborach 20 - 30%. Zobaczycie.:) polecam.
Zgłoś
&Z "dobra zmiana" 2016-12-07 08:17:20
Do DEUS VULT. Problem polega na tym że nasi "kochani" włodarze nie dość że tego nie widzą to jeszcze twierdzą że jest wręcz przeciwnie. Moja rata wzrosła o 200zł i nic na to nie poradzę, a co do obietnic "dobrej zmiany" to nawet szkoda komentować, obietnice bez pokrycia i oszukiwanie najbiedniejszych. Kwota wolna podniesiona dla ludzi, którzy nie rozliczają się PIT!!! Przewalutowanie kredytów po kursie zaciągnięcia kredytu!!! Rozwalanie Trybunału Konstytucyjnego przez prokuratora Piotrowicza, który "ratował życie przez wsadzanie do więzienia" ciekawe że wsadzony ma na ten temat inne zdanie. To wszystko naprawdę jest żałosne. Dziwi mnie tylko to że nasze społeczeństwo jest tak krótkowzroczne i nie przyjmuje do wiadomości tego że wiele z tych "dobrych zmian" nikt nie będzie nawet chciał naprawić!!! Pokażcie mi taką władzę, która dobrowolnie zrzeknie się możliwości manipulowania śledztwami, odwoływania sędziów bez powodu, uchwalania takiego prawa na jakie tylko mają ochotę, zakazywania wszystkich niewygodnych manifestacji ??? Nikt tego nie zmieni, a my wszyscy się na to zgadzamy i decydujemy się na to że będziemy żyli w kraju, w którym nie będziemy mieli prawa się odezwać bez ryzyka narażenia się na odpowiedzialność karną. to naprawdę smutne i żałosne.
Zgłoś
DV DEUS VULT 2016-12-05 12:45:43
w końcu pisowi lewakom spadło poparcie
Zgłoś
G GB 2016-12-01 17:41:36
Do "dogra zmiana": A frank dzisiaj 4, 16 ; euro 4,47. Ciąg dalszy nastąpi.
Zgłoś
R rad 2016-11-29 10:45:15
Te sondaże to zwykła ściema. Nic wspólnego nie mają z obiektywnymi ocenami.
Zgłoś
S Stasia 2016-11-29 00:16:08
Kukiz 15' na pewno ma większe poparcie Tylko nie płaci za sondaże
Zgłoś
&Z "dogra zmiana" 2016-11-28 18:50:56
Pis potrzebował niespełna roku żeby gielda stracila ok 65 mld, muszę przyznać to robi wrażenie. Udało się im co prawda wystraszyć krętaczy i wpływy z VAT wzrosły o 5 mld, PKB spadło z 3,8 do 2,0 % a obligacje są drożeze o 1,5%, zadłużają nas jeszcze szybciej niż poprzednicy, co do kolesi w różnego rodzaju spółkach i instytcjach to przebili wszystkich poprzrdnich. Wiec naprawdę niski pokłon, naprawdę dobra zmiana. Zrobili tyle samo dla kraju przez rok na co po-psl potrzebowało ośmiu.
Zgłoś
P Podatnik 2016-11-28 16:34:26
Do OSZUŚCI z PONwośmieszna!: Niektórym nikt nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Socjalizm ma tylko jeden skutek - ogólna bieda. Poczytaj o Wenezueli jeżeli PRL nie pamiętasz.
Zgłoś
J Janusz 2016-11-28 14:54:40
Zadnej wiarygodnosci. Ustawianie bardzo wyrazne tzw. opnini publicznej. Przykladow bylo i jest multum.
Zgłoś
R realista 2016-11-28 14:53:06
Do OSZUŚCI z PONwośmieszna!: Można powiedzieć, iż twoja wypowiedź jest niejasna i niezrozumiała. Wywodzi ona to, że jeżeli KOD jest dobry to dla ciebie jest zły. What????
Zgłoś
OZ OSZUŚCI z PONwośmieszna! 2016-11-28 14:26:38
Do Podatnik: To pisałem ja zaKODziały ŁEB , DLA MNIE WSZYSTKO CO DOBRE TO ZŁE I ODWROTNIE!!!
Zgłoś
P Podatnik 2016-11-28 11:56:58
Wyborcy PiS to głównie ludzie biedni i niedoedukowani dlatego tyle robią aby było takich ludzi coraz więcej. Na szczęście szukaniem pieniędzy na lewackie 500+ podnoszą kolejne podatki i wymyślają kolejne czym denerwują kolejne grupy ludzi. Wyższe ceny artykułów spożywczych, energii, OC, akcyzy na samochody. Każdy podatek na końcu płaci klient w cenie.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!