XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
KP koniec przestępstw-basta 2016-07-21 15:31:31
Dokładnie! Wleźli moim kosztem do Rządu na aferze gruntowej największej w Historii powojennej Polski masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas na "B" budowlane dla obrębu gmin ściany wschodniej Polski, teraz każą siedzieć swojemu człowiekowi w przestępstwach-gdy nie mam z tego "Nic". Chodziło o dobro porządku prawnego, lecz prawa autorskie mam nadzieję zrekompensują poniesione straty moralne itp.(Dwa lata materiał Wam tłokuje, nawet dziecko z podstawówki zrozumiałoby od czego zależą podstawy gospodarcze).
Zgłoś
SG Stacho G.-Stańczyk 2016-07-21 14:31:36
Zanim uwaga, najpierw cytata ze wstępnego tekstu o podwyżkach dla czołowych polityków: " Premier Beata Szydło przeciwna podwyżkom proponowanym przez PiS". Pani premier ma rację. Pragnę "nieskromnie" zauważyć, że mając ukończone studia magisterskie i przepracowany okres zatrudnienia ponad 40 lat, otrzymałem w br. podwyżkę emerytury o 3 zł i 70 groszy. Tymczasem tylko na same leki i opatrunki związane z leczeniem "pozakrzepowego zapalenia żył" w nogach, którego nabawiłem się wskutek skaleczeń na drutach kolczastych na początku okupacji podczas przeprowadzania uciekinierów żydowskich przez "granicę przyjaźni niemiecko- sowieckiej" na Sanie , kosztują mnie każdego tygodnia ponad 100 zł, nie licząc wizyt prywatnych u chirurga - naczyniowca, czy innych specjalistów, których nie finansuje NFZ. Myślę, że takie problemy dotyczą nie tylko mnie.
Zgłoś
W wili 2016-07-21 14:22:20
przedwczoraj jak dowiedzialem sie o tak wysokich podwyzkach dla poslow senatorow oraz rzadu i prezydenta to w komentarzu napisalem ze to skandal ze nigdy nigdy ani ja ani moja rodzina nie zaglosuje na PIS dzisiaj jest mi przyjemnie czytac ze podwyzki zostaly wucofane i jestem dumny ze glosowalem na PIS tak trzymajcie i powiem jeszcze jedno sprobujcie ograniczyc ilosc urzednikow poczawszy od gmin moim skromnym zdaniem ilosc urzednikow uzalezniony powinien byc od ilosci mieszkancow mieszkam w swojej gminie juz 62 lata i jeszcze tylu urzednikow nie bylo co dzisiaj pomimo ze zyjemy w dobie komputerow nie wspomne juz o urzednikach starostw powiatowych urzedow marszalkowskich to przeciez nie sposob utrzymac taka armie urzedasow to panstwo musi sie kiedys zalamac i tu trzeba szukac reform i oszczednosci
Zgłoś
K koniec przestępstw-basta 2016-07-21 11:46:04
Dokładnie! Wleźli moim kosztem do Rządu na aferze gruntowej największej w Historii powojennej Polski masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas na "B" budowlane dla obrębu gmin ściany wschodniej Polski, teraz każą siedzieć mi w przestępstwach-gdy nie mam z tego "Nic". Chodziło mi o dobro porządku pewnego, lecz prawa autorskie mam nadzieję zrekompensują poniesione straty moralne itp.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!