XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
H hhhjjj 2015-10-17 11:15:06
I tu ma racje: Państwo polskie w długach, ZUS też bez pieniędzy, a banki wiecznie nie będą utrzymywać emerytów. Gdy uznają, że zaciągane kredyty przez Polskę są niespłacalne - banki odejdą, a wraz z nimi odejdą emerytury.
Zgłoś
A asdasdaf 2015-10-16 19:49:57
Do tomek: najlepsze sa argumenty bez argumentów. nie bo nie i tyle. rozwiń i pokaż tą swoją wyższość intelektualną wyższą niż Mises, Hayek czy Rothbard. Pewnie nie wiesz, że JKM tylko powtarza to co ci wybitni ekonomiści wolnościowcy twierdzili. wyłącz TV
Zgłoś
A asdasd 2015-10-16 19:46:32
Do janek: teraz płacisz 100% i też nic nie będziesz miał. niestety trzeba zapłacić rachunek za czerwoną chołotę bo inaczej emeryci nie będą mieli za co żyć. zostając w tym systemie ktoś w końcu emerytury nie dostanie i zapewne będzie to moje i twoje pokolenie
Zgłoś
J janek 2015-10-16 18:47:55
Z jakiej racji mam płacić o połowe mniej za coś czego i tak w ogóle nie będę miał? Nie widzę tutaj logiki. O emeryturę każdy powinien troszczyć się sam. Powinniśmy dążyć do głębokiej lustracji tych złodziei i zablokować im dostępu do władzy na co najmniej dziesięć pokoleń do przodu.
Zgłoś
OS o szoł om 2015-10-16 17:30:25
Do Wojtek: Cyba jednak nie!! W "wyczyszczonych rzez nich butach Korwin wstdziłby się pokazać wśród ludzi!
Zgłoś
W Wojtek 2015-10-16 13:33:05
Napisz Tomuś napisz pośmiejemy się z ciebie!!!!!P.S.Mikkemu ty i tobie podobni mogą buty czyścić
Zgłoś
T tomek 2015-10-16 11:33:02
Panie Korwin!....wiek nie pozwala mi szczerze napisać, co o Panu sądzę...więc zamilczę. Żal mi tylko tych ogłupionych, młodych ludzi, którzy łykają każde Pana słowo, jak tuczona gęś kluski.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!