REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Anna Schmidt-Rodziewicz

KOMENTARZE

• ewa 2016-01-23 12:01:25
    Do Gorsza Gatunkowo : Nadal nic nie rozumiem , bo Pani Poseł jest osobą wyjątkowo otwartą i życzliwą wobec swoich wyborców, wystarczy dialog i porozumienie. Nadal pisze Pani jakieś przenośnie , więc jak mam Pani pomóc . Nie wierzę aby Pani Poseł nie chciała z Panią porozmawiać , szczególnie jeżeli ma być zniszczone ludzkie życie jakiś pokrzywdzonych , którym Pan Rodziewicz nie wiadomo co zabrał ???? Proszę o bliższe detale , ja nic takiego złego w postępowaniu tej normalnej rodziny nie zauważyłam , tym bardziej , że jestem u nich z drugiej strony Polski bardzo często.
  • Gorsza Gatunkowo 2016-01-22 23:43:42
    Do ewa: Mialam nadzieje rozmawiac z Pania Posel, niestety widze, ze nie ma takiej mozliwosci, a szkoda. Jesli istotnie jest pani blisko to powinna pani wiedziec o jego poczynaniach. Ja zas pisze, bo jestem blisko tych, ktorzy zostali przez niego pokrzywdzeni i jesli on nie przestanie ich zycie bedzie zniszczone. Prosze wiec przekazac Pani Posel, zeby im pomogla, a pomoc moze wplywajac na pana Rodziewicza, zeby zaprzestal swych destruktywnych dzialan i oddal innym to co do niego nie nalezy. Dziekuje.
  • ewa 2016-01-22 15:14:13
    Do Gorsza Gatunkowo : skoro nie podajesz szczegółów , to nie rób wyborcom Pani Poseł wody z mózgu , napisz fakty ogólnie chociaż , czy np. nie płaci podatku - jakiego , ZUSU , czy kogoś skrzywdził w jakiej kategorii przypuszczenia popełnienia przestępstwa i dlaczego są pokrzywdzeni , tutaj mściwość męża PANI POSEŁ - to przesada , to włóż między bajki , pomyliłaś się , jestem blisko nich i nic takiego nie zauważyłam. Pisz konkretnie , przecież na forum jest wolność słowa , jak i w RP , cenzury nie ma , tylko nie obrażaj nikogo i nie oskarżaj bez podstawy.
  • Gorsza Gatunkowo 2016-01-22 12:26:47
    Do ewa: jesli masz racje (kobieto) i pani poslanka w istocie jest osoba uczciwa, dlaczego pozwala malzonkowi okradac i oklamywac innych ? a moze nie wie o jego poczynaniach ? niech wiec sie dowie, wystarczy przyjrzec sie blizej temu co on posiada, jak to uzyskal i czy nie zostawil po drodze ludzi pokrzywdzonych .... tutaj szczegolow nie podam, bo pan ten jest wyjatkowo msciwy ...
  • ewa 2016-01-22 08:41:28
    Do Gorsza Gatunkowo : mylisz się kobieto u tej posłanki wszystko w rodzinie zgodnie z programem prawa i sprawiedliwości , nie widzę nic złego jak piszesz w jej postępowaniu , gdyż jestem z tych okolic , więc skąd taka brzydka ocena , napisz konkretnie o co chodzi tobie , bo jesteś bardzo pesymistycznie ustawiona do tej rodziny , bez powodów , więcej konkretów , nie rób z Pani Poseł pośmiewiska , bo to mądra i właściwa osoba w Sejmie.
  • Gorsza Gatunkowo 2016-01-22 00:28:18
    Do ewa: liczylam na to wlasnie i wciaz licze, chce zeby pokazala swoj profesjonalizm, rzetelnosc i uczciwosc, powinna prawo i sprawiedliwosc wprowadzic we wlasnym domu, moze wtedy inni uwierza, ze jest tego reprezentantka .....
  • ewa 2016-01-21 23:16:35
    Do Gorsza Gatunkowo : jak masz dowody , świadków i są poszkodowani to za czym czekasz ze zgłoszeniem złamania prawa , w co wątpię , ale to nie ma nic wspólnego z Panią Poseł , ona nie ucierpi na reputacji , gdyż jest profesjonalistką i rzetelną osobą. Moja ocena skupia się na Pani Poseł , a nie jej rodziny.
  • Gorsza Gatunkowo 2016-01-21 22:16:39
    Do ewa: probowalam dac tej rodzinie szanse, ale widze, ze trzeba samemu walczyc o to, no coz ..... malzonek pani posel chyba skonczy zle w tej sytuacji za oszustwa podatkowe i klamstwa .... swiadkowie i dowody sa, jak tez i poszkodowani ..
  • ewa 2016-01-21 21:05:42
    Do Gorsza Gatunkowo : Pani posłanka nie musi robić żadnego porządku z mężem , nie obrażaj ludzi uczciwych i życzliwych , nic nie wiesz o tym , jeżeli tak nazywasz męża posłanki , to nie na tym forum , masz dowody to zgłoś do organów ścigania. Jesteś żałosna i beznadziejna.
  • Gorsza Gatunkowo 2016-01-21 18:32:17
    Prosze zrobic porzadek ze swoim mezem oszustem i zlodziejem !
  • xxl 2015-11-30 10:21:48
    nie znane pochodzenie
  • Jacek Sendorek 2015-11-04 23:26:17
    Typowa kariera - wszystko zbudowane na układach z kolegami partyjnymi. Samodzielnie w realnym życiu byłaby szarą myszką bez perspektyw. Tym bardziej więc będzie wierna jedynie słusznej linii Zbawcy Narodu.