XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
S Smoter.K. 2017-12-06 20:48:11
Dzieciaczku ZA KOMUNY OJCIEC BYŁ Komunistą nawet nie wiesz jak było a teraz ty byłeś w Stanach za Komuny to byś pojechał do któregoś z krajów bloku wschodniego .Powiedzmy kto ma rozeznanie w Polityce to wiadomo że dzięki protekcji OJCA możesz być w niej.Polityka to jest jedno wielkie za przeproszeniem g...o domyśl się jak syn TUSKA może skończyć
Zgłoś
G GAGA 2015-12-03 21:02:53
Nie pchaj sie bo bedziesz czleku tak jak ojciec smieciem.
Zgłoś
G George 2015-10-16 09:08:12
A wsparcie gen. Dukaczewskiego jest? Chyba jest bo przecież tradycja rodzinna zobowiązuje.
Zgłoś
WO wyborca ostateczny 2015-10-15 16:22:43
Ja słyszę, że ktoś pracował 12-16 godzin to szlag mnie trafia. Okradli Polaków i Polskę, w doopie mają nas. Lepiej było im nie robić . Komuchy zachowują się jak sarmacka szlachta - dziedziczenie stanowisk. Pognać dziadostwo w tri miga i starych rozliczyć. Co za kraj stworzyliśmy, że zdrajcy donosiciele sbecy są twarza Polski oraz moralnymi autorytetami. Dlaczego nie byli siagani tacy ja Zwolińska i Szechtera z zagranicy celem odbycia kary za zbrodnie komunistyczne? Co to za kraj, że ma amnezje o ludobójstwie Polaków przez komunę i banderowców? Nie nie pozwolę temu żmijowemu plemieniu do władzy powracać.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!