XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
E ella 2016-07-15 08:21:46
A mnie np interesowałoby zestawienie wydatków Pani Szydło z wydatkami Kopaczowej. Ale zestawienie rzetelne a wydatki porównywalne.
Zgłoś
D Dilligent 2016-07-13 20:33:38
szczyt kobiet 1000 osób = 128 zł na osobę 1435 zł – kolacja Belki z Sienkiewiczem Bardzo tanio biorąc pod uwagę że na przyjechało tysiąc delegatek z 74 krajów świata - premier Łotwy Laimdota Straujuma, - prezydent Kosowa Atifete Jahjaga, - świeżo wybrana wiceprezydent Wietnamu Dang Thi Ngoc Thinh, - oraz 30 ministrów, 30 prezesów firm oraz setki liderek biznesu z całego świata
Zgłoś
D Dd 2016-07-13 18:54:42
Pan Tyszka chciał błysnąć, a wyszło jak zawsze u Kukizów'15. Gross tych wydatków, to efekt umów zawartych przez poprzednią ekipę panie marszałku.
Zgłoś
Z Zeghar 2016-07-13 16:12:02
"Internet zapamiętał..." - powinno być "opozycja zapamiętała". To ile kosztował ten propagandowy tekst?
Zgłoś
K Klara 2016-07-13 14:25:18
Jak można inaczej dotrzeć do ludzi ..tylko poprzez reklame i info..które kosztuje.Nie mam o to pretensji...pretensje mam do poprzedniego "rządu" wydawało,a Polacy nie mieli z tego nic..nie otrzymywali żadnego info,co się dzieje,kto,gdzie itp..
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!