REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Kamila Gasiuk-Pihowicz

KOMENTARZE

• Piotr 2017-07-25 18:38:03
    zaklamana suka która wyszczekuje same kłamstwa Jak takie ścierwa bedą rządzić to juz lepiej do Korei Północnej sie przeprowadzić
  • Krynicki 2017-07-25 11:03:48
    Ta kobitka ma wiedzę, charakter i jest naturalnym liderem ulicy, czyli wszelkie maść " mord". Tak trzymaj bo masz ku temu predyspozycje.
  • Stop Wulgaryzmom 2017-07-22 03:02:28
    Do paPOi N: Człowieku sama twoja wypowiedz powinna być blokowana polska daleko nie zajdzie na hejtowaniu normalnych poglądów,martwi mnie w jakim kierunku polska zmierza ja jestem za PO i prawie w ogóle nie obrażam polityków z PiSu Kukiza Korwina prosze pisać z sensem dlaczego według ciebie jest zła .
  • Projektant mody 2017-07-20 22:46:34
    Pani Kamila pokazana została w TyleWizji po 22.30 w swojej roli... czyli jak krzyczy i wymachuje rękoma. Chmmm... 3-ci dzień w tym samym stroju ??? Mam poważne obawy czy nie wyskoczy mi rano z lodówki w tym samym stroju.
  • prawnie 2017-07-20 09:55:20
    A krzykliwa pani nie napiła się rano melisy i znów nawołuje do demonstracji, balansując na granicy prawa, chodząc po cienkiej linie jakim jest w tym przypadku art. 255kk i jeśli komuś by się coś stało w wyniku tej demonstracji to będzie się pani tłumaczyć, mimo iż sprytnie się pani zabezpieczyła, że wzywa pani do demonstracji pokojowej. To jest cały czas grzanie przez panią atmosfery !
  • paPOi N 2017-07-19 19:52:43
    szmato tylko J.Kaczyński miał i ma rację . jesteś niewyedukowaną flonfrą a czy kobietą wątpię
  • tENsAM 2017-07-19 18:48:35
    Szmata
  • martin 2017-07-19 12:12:04
    To awanturnica sfrustrowana , szukająca krwi Polaków i awantur na ulicy . Powinna buc pociągnięta do odpowiedzialności karnej za sianie nienawisci i nie zgody .
  • naoczny 2017-07-19 00:38:13
    Współczuję mężowi tej pani jeśli podobnie zachowuje się w domu, a pewnie tak jest. Zachowuje się w Sejmie jak furiatka i ewidentnie prowokuje. Powinna być raczej aktorką, manipuluje informacjami, celowo podgrzewa atmosferę, nawołuje do bojkotu ulicznego. Zasypuje "toną" poprawek - to wyglądało jak chwytanie się brzytwy przez tonącego. Udało jej się sprowokować J.Kaczyńskiego i ewidentnie o to jej chodziło. Ja też mam brata i też bym się zdenerwował, gdyby szkalowali mi brata który nie żyje. Takie zagrywki stosują osoby będące na przegranej pozycji np: w Sądzie, jeśli Sąd sobie na to pozwala ;). Mam nadzieję, że Prawo i Sprawiedliwość weźmie to na spokojnie i poradzi sobie z tą opozycją zachowująca się jak grupa furiatów. Statystyczny Polak głupi nie jest i widzi jaką mamy opozycję która podle i niemoralnie atakuje nieżyjącego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Widać wśród opozycji strach jak na tonącym okręcie, na którym nie ma kapitana. Totalny chaos i brak pomysłu na Polskę.
  • Suweren przemówił !!! 2017-07-19 00:03:59
    Opamiętaj się kobieto, kto serwuje Putinowską Białoruś. Ustrój demokratyczny Państwa Prawa mieliśmy tylko teoretyczny do jesieni 2015roku, zamiast się kłócić i poróżniać społeczeństwo powinniście wszyscy wspólnie naprawić chore sądownictwo, nie jesteśmy jak za Rządów SLD czy PO-PSL niewolnikami bez żadnych praw.
  • Krystyna Nowakowska 2017-07-15 20:40:14
    Pani Kamilo , życzę dużo ,dużo zdrowia i wytrwałości w walce o wolną demokratyczną Polskę , a osobiście zadowolenia z wykonywanej pracy i miłości rodziny .
  • stara prawda 2017-04-12 11:40:56
    Do Rov: Żadna kobieta, nawet z .nowoczesnej, nie zrobi facetowi loda tak dobrze, jak inny facet.
  • PL.😀 2017-04-07 20:58:06
    Jak kabaret to na wesoło.😂😂 Moja ulubiona 🐀🐀🐀🐁🐁🐁 🐭🐭🐭 z N-MUPPET SHOW😂 😵🐒Petru. 🐛🐛szKODnik🐛🐛
  • Rov 2017-04-07 19:54:17
    W nonowoczesnekobiety dobrze robią LODA nic więcej
  • martin 2017-03-30 13:29:07
    Do z narodu: chyba siusiok petru