Komentarze 13

DODAJ KOMENTARZ
H Hektor 2016-11-23 22:12:40
skąd te skurwysyny mają 34% poparcia ?
Zgłoś
B BB 2016-11-11 23:03:53
Do Grażyna: Witam, właśnie się nad tym zastanawiałam i nie wierzę że to jest prawdziwy wynik.
Zgłoś
PI PIS-Hańba i wstyd 2016-11-02 08:16:36
Do Korekta PO-hańba i WSTYD!: NIE WIESZ O CZYM PISZESZ PISIORZE!!!! TWOJA CIEMNOŚĆ JEST WIELKA!!!!!!! NIE ROZUMIESZ, ŻE NIE DŁUGO DŁUG PUBLICZNY BĘDZIE TAK WIELKI, ŻE ZGINIESZ!!!!!! pozdrawiam
Zgłoś
KP Korekta PO-hańba i WSTYD! 2016-10-21 12:27:41
Do Grażyna: Tak dokładnie robiła PO !!!! A teraz PO i PONowoczesna razem z ALIMENCIARZEM !!! Kiedy PO-Nowoczesna SKRYTYKUJE sprawę nie płacenia ALIMENTÓW i to jest waszym zdaniem DEMOKRACJA ja muszę płacić bo jak nie to mnie zaraz zamkną, a kijowski NIE a co to święta krowa!??? W duupie mam taką DEMOKRACJĘ w wydaniu PO i PO-Nowoczesna. "BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ ...... WSZYSTKIM z PO i PONowoczesna" !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
PI PO-hańba i Wstyd!!! 2016-10-21 12:00:22
Do Grażyna: Tak dokładnie robiła PO !!!! A teraz PP-Nowoczesna razem z ALIMENCIARZEM !!! Kiedy PO-Nowoczesna SKRYTYKUJE sprawę nie płacenia ALIMENTÓW i to jest waszym zdaniem DEMOKRACJA ja muszę płacić bo jak nie to mnie zaraz zamkną, a kijowski NIE i jest nie tykalny!??? W (...) mam taką DEMOKRACJĘ w wydaniu PO i PO-Nowoczesna. "BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ ...... WSZYSTKIM" !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
G Grażyna 2016-10-21 08:25:42
Mnie tylko zastanawia jak to możliwe że Pis ma ciągle tak wysokie poparcie? Na prawdę ludziom podoba się to ich rozdawnictwo, zadłużanie Państwa, afery smoleńskie, antyaborcyjne i konflikt ze wszystkimi wkoło? Czy Polacy sa tak pieniackim i zaściankowym narodem, że utożsamiają się z tą partią?
Zgłoś
AN a na lityk 2016-10-20 12:52:58
Do Andrzej:Co do wiarygodności sondaży : Oststni sondaż przedwyborczy: kolejno : PiS, PO, .N, K 15 " TNS : 38, 23, 2, 7 CBOS : 34, 30, 5, 7 IBRIS : 39, 22, 6, 4 Wynik wyborów : 38, 24, 7, 9 CBOS - najbardziej się pomylił przy dużych partiach. TNS nie zauważył Nowoczesnej i nadal Nowoczesną punktuje najniżej. IBRIS nie docenił Kukiza i dalej im tak zostało.
Zgłoś
R robo 2016-10-19 20:16:55
Do analityk: Dużą różnice robi to czy sondaż jest bezpośredni czy telefoniczny. W bezpośrednich zawsze zyskuje partia rządząca (nieważne czy to PO, SLD czy PIS) za to te telefoniczne są bliższe wynikom wyborów bo ludzie czują się bardzie anonimowi i przez to szczerzy. CBOS robi tylko bezpośrednie, TNS robi jedne i drugie w zależności o co poprosi klient. Dlatego różnice w sondażach TNS są tak duże. Nie napisali tego wprost ale stawiam że ten był bezpośredni.
Zgłoś
A analityk 2016-10-19 16:53:18
śledząc sondaże TNS widać, że ich wyniki skaczą z tygodnia na tydzień bez zachowania żadnej ciągłości czy trendu. zdaje się, że wszystko zależy od tego, gdzie w danym tygodniu staną ankieterzy. w tym tygodniu jak widać stanęli pod kościołami.
Zgłoś
OL o losie 2016-10-19 14:43:25
Do Rezon: Tak bo te inne robione na zlecenie tvn czy onetu są wiarygodne, facepalm
Zgłoś
E enek 2016-10-19 13:53:44
No i co "Misiewicze" dały? 500+ rządzi.
Zgłoś
A Andrzej 2016-10-19 13:43:13
Uważam, że tylko sondaże CBOS i TNS są rzetelnie robione i przez to wiarygodne.
Zgłoś
R Rezon 2016-10-19 12:32:52
To nie jest wiarygodny sondaż. Prawdopodobnie został wykonany na zlecenie PIS. Inne sondaże podają diametralnie inne rozłożenie głosów.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!