XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
PI PO-hańba i Wstyd!!! 2016-09-25 20:55:14
Do wdzivny: Czy wy z PO robicie wszystko co wam Merkel i Bruksela kaze? Ladnie zdradziliscie Polske i Polakow w Brukseli. Zdradziliscie rowniez sojusznikow z Grupy wyszechradzkiej. na to jest artykul kodeksu karnego 129 o zdradzie dyplomatycznej. Trybunal Stanu dla POwcow a nie sejm
Zgłoś
J Jacek 2016-09-18 13:20:36
"TW BOLEK " To największa SPRZEDAJNA SZMATA SB!!! Mam nadzieję że kiedyś ODPOWIE za donoszenie za KASĘ na KOLEGÓW!!! Na SB się OBRAZIŁ jak nie chcieli mu PŁACIĆ!!!!
Zgłoś
W wdzivny 2016-07-01 19:59:01
Jasińska z tą nienawiścią katolicką zaszła tak daleko, jak było to z dedektywem Bednarskim: Zabili go i uciekł. Namieszała grochu z kapustą.
Zgłoś
G gosc 2016-07-01 10:59:57
bolus i jego paranoje , wachowski wystarczy mu
Zgłoś
J Jasińska 2016-07-01 09:03:27
Z wielką chęcią dałabym analfabecie bolkowi - słupowi SB cji... w papę za to, że z mojego brata Jana Jasińskiego uczynił numer lotka w kolekturze SB...i za to, że sprzedał nie tylko kolegów z W-4 ..ale całą Polskę za prywatne korzyści! SB ek BOLEK POd ochraną.... BOLEK to jednak ma szczęście!...gdyby ten szpicel trafił na czas okupacji.... Mój stryj delegat Rządu Londyńskiego na Kraj...minister Wyznań, Opieki Społecznej i Oświecenia Publicznego - wydawał też wyroki śmierci na kolaborantów takich jak BOLEK, którzy sprzedawali Polaków i Żydów... - został zdradzony przez Moczara ..Bartoszewskiego...którzy wówczas nic nie znaczyli tak jak BOLEK w 70 roku!!!!...ale mój stryj nie zdradził nikogo, gdy gestapo zabrało go z tajnej matury...maltretowało szarpało przez psy....i ostatecznie zamordowało!!! Mój brat Jan Jasiński był w czołówce Komitetu Strajkowego Stoczni im. Lenina...był jednym z przywódców....a BOLEK spółkował z SB!!! i wygrywał kasiorę za kolegów z W-4! Do mnie Bolek mówił, ze mój brat to jego najlepszy kolega!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!