XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
P PoznańMiastoApsurdów 2019-06-01 12:45:38
Głosowałem na pana od kilku lat, ale tym razem nie oddałem na pana głosu i więcej tego nie zrobię. Cieszę się , ze ktoś taki nie uzyskał mandatu europosła. Osoba, która wymyśla idiotyczne prawo prohibicji, tym samym dzieląc mieszkańców na lepszych i gorszych nie zasługuje na mandat a tym bardziej zaufanie. Ktoś kto będąc radnym tyle lat nie potrafił poradzic sobie z hałasem i bałaganem w centrum i okolicach starego rynku w Poznaniu jest słabym przedstawicielem społeczeństwa. Mam pytanie czy ogródek na starym rynku to miejsce publiczne? Moim zdaniem tak, a spożywa się tam alkohol i widzą to przedszkolaki, uczniowie itp. Czy jeśli ktoś ma lokal gastronomiczny, pub itp. Wszelkie pijalnie, czy te lokale umiejscowione w centrum miasta są wylączone z ciszy nocnej? Dlaczego po 22 mają otwarte drzwi i klienci stoją na papierosku na zewnątrz zakłócając ciszę, tu macie problem a nie w zwykłych poznaniakach, którzy uczciwie by chcieli sobie kupić piwko i wypić w domu.
Zgłoś
O obserwator 2018-01-12 00:53:56
Respect za szacunek dla przeciwnikow politycznych. Jesli swiat musi byc podzielony to wole mieć takich przeciwników niż ten alpinista Wroblewski, ktory mentalnie przenisi swoje ambicje wspinaczkowe na polityke - bez skrupułów liczy sie być na górze. Panie Szymku, niech pan nie wymięka, cieżką partie sobie pan wybrał.
Zgłoś
P piwosz 2017-11-04 22:34:36
(...), żyj i daj żyć innym jak chcą, piwo pije kulturalnie za swoje zarobione niekoniecznie w czterech ścianach czy zadymionych pubach.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!