Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
M martin 2016-06-27 14:30:52
Do Andrzej STAWSKI: Czytając pana wypowiedz widać ze z kultura i szacunkiem do innego człowieka ma pan problemy , ciekawe jak by się pan czul jak by pana nazwano zera oraz głupszego od ustawy , Można się nie zgadzać z propozycjami tego czy innego polityka lecz czy należy zaraz go obrażać ??? no jak się nie ma kultury osobistej to tak jest . Dlaczego my podatnicy mamy placic na wyżywienie dla przestępców ??? sa winni to niech zarobią na swe jedzenie a alimenciarze niech płacą zalegle alimenty . Ja tam nie mam litości dla złodziei , morderców czy innych przestępców . Bardzo wielu ludzi zostało pokrzywdzonych przez przestępców i czy ktokolwiek się martwi czy martwił o nich ? o ich straty materialne czy zdrowotne ???
Zgłoś
AS Andrzej STAWSKI 2016-06-27 13:09:58
Panie Zero, jesteś Pan głupszy niż ustawa przewiduje !!!!!! Za komuny zdarzyło mi się pracować w PKP. Roboty torowe wykonywali osadzeni z Więzienia w Gdańsku Przeróbce. To byli najsolidniejsi pracownicy. Zarabiali tyle, że część mogła dostać rodzina a część pozostawała więźniowi na tzw. "wypiskę". Były przypadki, że mogli chwilę pogadać z rodzinami , które tam w pobliże przychodziły. Klawisze po cichu tolerowali i wszyscy byli zadowoleni. Były firmy przy więzieniach (patrz Sztum). I co i wszystko się rypło, bo władze penitencjarne zwąchały w tym dobry interes dla siebie i tak zaczęli windować ceny za pracę swoich podopiecznych, że firmy zerwały kontakty. Czyli teraz służby penitencjarne Pana Zero, chcą brać całą kasę za pracę podopiecznych "osadzonych murzynów". DOBRA ZMIANA !!!!!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!