Komentarze 16

DODAJ KOMENTARZ
M medium 2015-10-14 14:51:26
A niech jedzie w p..du! Co mnie to obchodzi? Że córeczka wyjedzie do Kanady bo mamuśka straci intratną posadę i przestanie sypać kasę? Niech jedzie! I przy okazji niech zabierze mamuśkę-kłamczuszkę, całą PO i PiS, SLD i PSL też, toż to ta sama, jedna zakłamana banda w czterech kawałkach. W mojej głowie zakodowane są przede wszystkim ostatnie rządy PO, w czasie których z Polski wyjechało najwięcej ludzi w poszukiwaniu przyszłości.
Zgłoś
O observator 2015-10-13 16:12:24
to ma być merytoryczna dyskusja na temat Polski??? Straszenie wyjazdem swojej córki? Żenada!
Zgłoś
A ast 2015-10-13 10:09:08
Po stronie tu piszących jest logika, a pan Mirosław chyba stracił rozum.
Zgłoś
P Przyjaciel 2015-10-13 10:02:57
A niech sobie wyjedzie - uwolni się od histerycznej matki...
Zgłoś
G George 2015-10-13 09:53:58
Obiecanki, cacanki. Byłoby cudownie nie oglądać więcej zakłamanej gęby Kopacz i jej córeczki. Ale szanse są minimalne. Przecież jako nałogowy łgarz, Kopacz na lotnisku w Kanadzie naopowiadałaby takich niestworzonych blag, że natychmiast służby kanadyjskie by ją deportowały z powrotem do Polski. Kopacz cierpi na coraz bardziej widoczny zespół Delbrucka i przed łganiem nie może się powstrzymać.
Zgłoś
MW maro wawa 2015-10-13 09:37:58
Córka Pani Kopacz po prostu już nie wytrzymuje rządów swojej mamy w Polsce i dlatego ucieka. Nie udało się zrobić z Polski drugiej Irlandii. Do tego ograliśmy ich ostatnio w piłkę nożną.. Myślę, że to nie obawa przed PiS-em a destrukcyjnymi i kłamliwymi rządami PO.
Zgłoś
MM maks maksio 2015-10-13 09:36:38
"Szerokiej drogi już czas ...." zabierz ze sobą Kopaczkę i jej całe towarzystwo.
Zgłoś
ML Mirosław Lech Wyszyński 2015-10-13 08:46:15
Do szanownych: "Lena", "Radło", "star 666", "terko", "promień" : tylko pogratulować kultury dyskusji, poprawnej polszczyzny i dumy ze swojego nazwiska i poglądów, a nie ukrywania się za anonimowym pseudonimem. Rzeczywiście strach przechodzi na myśl że tacy ludzie mogą niedługo dojść do władzy.
Zgłoś
T Tomek 2015-10-13 08:33:53
Pani Kopacz odpowiem słowami byłej prezydentowej: emigracja to szansa. Niech więc skorzysta i nie zawraca głowy.
Zgłoś
L Lena 2015-10-12 23:41:26
Co to babsko jeszcze wymyślił w ciągu pozostałych do wyborów dni?Jej wypowiedzi są coraz bardziej absurdalne
Zgłoś
R Radło 2015-10-12 16:28:24
Jeśli córka kopaczki nie może mieć dzieci (bo dlaczego boi się zakazu "in vitro" i chce wyjechać?), to może i lepiej!!! Bo na ch.. w Polsce tyle kopaczek, skoro wszystko już wykopane?
Zgłoś
S6 star 666 2015-10-12 16:11:29
niech WYJAŻDŻA niech nie zaPOmni jako córeczka zabrać swojej Obciachowej mamuśki
Zgłoś
T terko 2015-10-12 15:42:40
Takich córeczek mamusi Koparki nam nie potrzeba A straszenie PISem już na nas nie działa . Koparka nie trzeba straszyc . Wystarczy tylko obejrzeć sie wstecz 8 lat . Spalona ziemia , bieda niepewnośc intrygi nappuszczania na naród ogłupianie Narodu Wszystkie ustawy na niekorzyść Polski Zwijanie Polski Ludzie u władzy to przewaznie przestępcy Won na zawsze
Zgłoś
Z Zunrin 2015-10-12 15:25:46
No to pani doktor Kopacz juniorko, niech mi pani powie, co to było wokół pana prof. Chazana jeśli nie nagonka? A za rządów jakiej to partii miało to miejsce? A mam przypomnieć zastraszanie lekarzy rodzinnych? Proszę się rozejrzeć, tego czego się pani obawia, to już jest.
Zgłoś
S stanislawa 2015-10-12 12:59:51
Moga wyjezdzac Kopacz z nimi , moje dzieci sa poza granicami, i marze aby wrocily , ale mowia wrocimy jesli w Polsce sie zmieni .Straszenie PiSem to strach , przed rozliczeniem kazdej zlotowki kazdego euro, kazdej niekorzystnej ustawy. To ich paralizuje , Uczciwe i sprawiedliwe rzady, dla ktorych RACJA STANU to rzecz swieta.
Zgłoś
P promień 2015-10-12 12:16:37
cała po-prawna "prawda", jak zwykle o 180 stopni odwrócona . z tego obozu prawie każdy może po-wiedzieć, że się boi PiS- ale ze względów merytorycznych a nie jako zła.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!