Komentarze 8

DODAJ KOMENTARZ
P puszatek 2016-06-25 06:57:05
Doczytałam tylko do pisze "Gazeta Wyborcza" i dalej na szmatę nie zwracam uwagi.
Zgłoś
JK Józef Kucharczyk 2016-06-23 09:48:41
Do Armageddon: W moim przypadku było "zwolnienie grupowe".
Zgłoś
JK Józef Kucharczyk 2016-06-22 19:11:37
Szanowna "Gazeto" przecież to naturalne. Wiek 65 lat życia pracownika nie upoważnia do ubiegania się o emeryturę. Pracujący człowiek powinien sobie odłożyć pieniądze na przyszłą emeryturę. Kidy odchodziłem z pracy na emeryturę też musiałem udokumentować czterdziestoletni staż, a wysokość przyszłej emerytury musiałem udokumentować wysokością zarobków w poszczególnych zakładach w których pracowałem. Rząd Prawa i sprawiedliwości nie jest cudotwórcą i nie zamieni ołowiu w złoto.
Zgłoś
A Armageddon 2016-06-22 12:42:22
czyli po 40 latach udowodnionej pracy z płaceniem ZUS mogę przejść na emeryturę czy dopiero w wieku 65 roku życia jak będę miał przepracowane minimum 40 lat?
Zgłoś
J janek 2016-06-22 11:56:29
rada dialogu społecznego i komisje odwaliły kawał roboty w sprawie obiniżenia wieku emerytarnego razem z opzz ?
Zgłoś
J jurek 2016-06-22 09:36:19
jak będe miał 65 lat to bede miał 46 lat składkowe to napewno wystarczy
Zgłoś
L lesio 2016-06-22 09:32:12
to obniżenie wieku emerytarnego mamy załatwioną ????
Zgłoś
B babcia 2016-06-22 08:48:16
Najsprawiedliwiej jest przepracować tyle samo lat pracy czyli według mnie 40, niezależnie od wieku i to powinno uprawniać do automatycznego przejścia na emeryturę.Większość udowodni staż pracy z tym w gospodarstwie rolnym, mimo że nie pracowali. Już teraz jest wielu, którzy tylko mają przepisane /np.1,5 ha / i mają doliczany staż pracy./ To absurdy, nikt nie sprawdza czy rzeczywiście ten uprawniony chociaż jedną godzinę przepracował. W Polsce przywileje resortowe to głupota, która kosztuje państwo wiele kasy.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!