XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 1

DODAJ KOMENTARZ
B Bastek 2016-06-22 08:28:26
Kto wam poda w tej liście poparcia wszystkie dane ,Jak Imie i Nazwisko , do tego dokładny adres zamieszkania wraz z Kodem Miasta lub Wsi , do tego jeszcze poda swój Pesel i serie dowodu osobistego - i czytelny podpis - chyba nikt , bo każdy obawia się ze ktoś te dane może wykorzysta na inne cele > Ja tego nie podpisuje - dla tego ze w dniu 19 Czerwca 2016 roku w Niedziele -słyszałem przygodę od Pewnej Pani jak wracaliśmy ze Mszy Świętej do domu. Ktoś z jej Rodziny podpisał tez o 3 do 5 lat temu listę w Kościele to potem miał z tego nie przyjemności , Po 1 ktoś na jego dane , wykorzystał i na jego konto wzioł pozycze na ok 8 tys zł , Owszem wygrał to ale 3 Lata po Sadach chodził , a przecież każdy wie ze po co podpisywać , szkoda nerwów i zdrowia i kasy na chodzenie po Sadach , Zalecam niech w tą Niedziele księdza ogłoszą w Kościołach komunikat , że jak ktoś podpisze tą listę może być na rażony na utratę swoich danych osobowych , i opowiedzieć tą przygodę co tej Pani mi opowiedzieć i wtedy każdy parafian sam zadecyduje czy poda dobowolnie te wszyske dane
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!