XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
P puszatek 2016-06-25 07:08:09
Ta mysz wierzy jeszcze w UE i Komisję Wenecką, ha ha, niech oni nas pocałują, razem z nowoczesną i kodem tam, gdzie słoneczko nie dochodzi! Autorytet: Unia i Komisja Wenecka, dawno się tak nie uśmiałam, mych tak dalej bajdurzyć.
Zgłoś
W wili 2016-06-22 11:57:13
niech sie wezma do roboty na czele z myszka agresorka ja wiem ze oni z nowoczesnej boja sie o swoje stolki ale dziwie sie ze obecna wladza boi sie drastycznie obnizyc pensje poslom i senatorom zlikwidowac starostwa powiatowe oraz wiele etatow urzedniczych moim skromnym zdaniem ilosc zatrudnionych urzednikow w samorzadach powinna byc regulowana do ilosci mieszkancow a nie jak teraz sama rodzina i tworzone sztucznie etaty tak aby nie musieli na wigile isc do domu poniewaz oplatkiem moga sie podzielic wurzedzie a co do pani myszki agresorki to je sie juz niechce sluchac poniewaz ona nawet jak milczy to wiadomo co powie i tak od polroku pozdrawiam
Zgłoś
M martin 2016-06-21 17:22:45
Już się rzygac chce gdy się czyta na temat TK oraz wypowiedzi oszołomów z nowotworowej -nowoczesnej i jej członkiń , ile by się zaoszczędziło jak by się tych sfrustrowanych nierobów aroganckich i egoistycznych wywaliło na bruk i rozwiązało ten cały śmierdzący TK
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!