XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
M martin 2016-06-14 07:13:51
.p. petru ja nie mam strach bo za rządów aferzystów się niczego nie dorobiłem na umowach śmieciowych wiec pewnie myślisz o sobie i swojej czeladce
Zgłoś
J JMS 2016-06-13 22:50:00
Nas, czyli kogo? Ja się nie boję.
Zgłoś
Z zefir 2016-06-13 14:52:07
TY niewychowany karierowiczu i oszuście , sam jesteś bykiem i działasz na Polaków jak czerwona płachta , zaraz przypominasz czasy totalitarne PZPR i SB. Zniknij człowieku z mediów , bo nie da się ciebie słuchać , a oglądać wcale , ile ludzi skrzywdziłeś , swoimi głupimi radami , aby brali kredyty we frankach , ty wstydu i honoru nie masz , zrzeknij się mandatu , a Pana Jarosława zostaw w spokoju , gdyż jesteś POPAPRAŃCEM najgorszego wydania , a PAN KACZYŃSKI wybitnym mężem stanu - ucz się od niego uczciwości , moralności i dobrego wychowania, w oczach Polaków to ty jesteś zerem , żadnych wartości moralnych , prawa zwyczajowego i dobrego wychowania , którego nie wyniosłeś z domu i nigdy nie będziesz dobrym człowiekiem , nadajesz się tylko na tereny , gdzie wiatr wschodni wieje , tam cię nauczą wszystkiego i dobrze wychowają .
Zgłoś
K kuks 2016-06-13 14:11:07
Nowoczesną niech puszczą z torbami, przestanie mącić. Oby Swetru nie wywołał wilka z lasu, bo razem ztymi torbami wsiąknie ze swoim towarzychem w bagnie!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!