Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
T Temida 2016-06-12 17:37:35
Do roman: Ty, jak widać, to ten jeden z na siłę odrywanych od koryta. Uważaj, bo możesz niechcący załapać się akcję "Cela 500+". :-))))
Zgłoś
CZ chłop z Mazur 2016-06-12 16:47:44
Do X37: Ja się nie spodziewałam niczego konstruktywnego po tym polityku, bo bycie piosenkarzem i wyśpiewywanie mądrych songów ma niewiele wspólnego z pomysłami na uzdrowienie kraju. na szczęście ludzie nie są głupi, wiec sondaże Kukiz 15 wyglądają ostatnio wyjątkowo mizernie, a lider też nie zbiera pochwał w internecie. Chciałabym bardzo, żeby pan Kukiz zgłosił jakiś dobry pomysł godny posła, zamiast zajmować się wydumanymi pierdołami. Przecież za coś bierze pieniądze. Ale czego można spodziewać się po celebrycie? Faktycznie, zainteresował się tematem najbliższym jego sercu - a mianowicie upijaniem się. :-((((
Zgłoś
X X37 2016-06-11 02:39:43
Do Zeghar: Jak zwykle na posterunku. Cóż za obowiązkowy troll!! Etyka pracy na najwyższym poziomie - żadnego obijania się - klient płaci, klient wymaga.
Zgłoś
R roman 2016-06-10 19:10:51
Nie wierzę. Muszę przyklasnąć Kukizowi. Potrafi oderwać się od populizmu, brawo
Zgłoś
Z Zeghar 2016-06-10 15:45:24
Nie podoba mi się seksizm zawarty w słowach Kukiza. Że co, w rodzinie to tylko tatuś się upija i rozrabia? To raz. Dwa - ciekawe czy Kukiz wziął pod uwagę ewentualną zmianę w ilości zgłoszeń. Czy nie doszło do cudownego uzdrowienia słuchu sąsiadów, których boli odmiana losu innych. A trzy - może z polecenia nowej władzy policja przestała ignorować zgłoszenia?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!