XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
M Magda 2016-06-20 19:57:03
Za rok kończę studia zaoczne. Zostałam właśnie co najmniej 3- krotnie ukarana za to, że podjęłam pracę na pół etatu. Raz bo straciłam stypendium socjalne, drugi to bo PFRON zmniejszył mi dofinansowanie do czesnego, bo moje zarobki przekroczyły określony limit, a trzeci bo tą różnice muszę pokryć teraz sama pracując więcej. Niestety niepełnosprawność nie pozwala mi na dodatkową pracę więcej niż półetatu- bo jeszcze trzeba się uczyć. Takie jest wsparcie państwa dla osób choć trochę chcących usamodzielnić się.
Zgłoś
WI widzę i słyszę 2016-06-20 14:42:37
... z naciskiem, że nasze "miłosierne" Państwo robi wszystko aby liczba urodzonych niepełnosprawnych, najlepiej tych z najcięższymi upośledzeniami, była jak największa. Nie ma to jak "rozwój". Im więcej ciężko niepełnosprawnych się urodzi tym więcej obywateli tego kraju będzie szczęśliwych i otoczonych znakomitą opieką. Tym, którzy mnie obdarzą skrajnie ciężkim hejtem, życzę takich szczęśliwych urodzin w ich rodzinach, bo ja już wiem jak to wygląda...
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!