Komentarze 111

DODAJ KOMENTARZ
A Adam 2023-10-09 05:14:14
Jesteś naszym nauczycielem.
Zgłoś
WN Weszli na przestępstwach w obszarach gruntów o podłożu zabójstw w związku z odwiertami gazu łupkowego na terenie całej Polski 1997-1998, poprzewiercali źródła żył wódy pitnych do gazu łupkowego 2019-10-28 06:26:23
Oszuście, dla pieniędzy dałeś przyzwolenie na mordy Polaków, uważasz się gnido ponad prawem, zabijanie ludzi gazem w wodzie równa się z użyciem broni chemicznej przeciwko ludziom , afera gruntowa powstała na zabójstwach Polaków, przepisy były zabezpieczające poprzez nie wprowadzania zmian na gruntach bez decyzji Administracyjnej , twoje dziecko niepełnosprawne jest i będzie czystsze od Ciebie namanowcu, chamie, morderco-gazowniku dzieci i dorosłych zamieszkujących obszar Polski.
Zgłoś
Q QQQ 2019-04-28 12:53:06
Do Okres Przedawnień Przestępstępstw:ww.wnp.pl/parlamentarny-Jan Ardanowski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - „RUDY 2019-04-08 17:46:15 „Samych gruntów ze zachowaniem ekosystemu Natura 2000 posiadam 500ha, wystarczy że raz w roku wykoszę lakę z powyższego gruntu dopłaty mam pól miliona złotych rocznie o reszcie nie wspomnę, zawdzięczam to Maurowi byłemu Prezesowi RSP Kaśiłan , mama też wtykę w centrali PIS Beatę Mazurek, wiem że nikt z tych przekrętów pozyskania majątku Państwowego powyższej 10 lat nas nie rozliczy, mogę podesłać wam cielęta fotki jaki Pałac posiadam w Moskwie,żadna Polka nawet z miasta nie dorówna w seksie Rosjankom.
Zgłoś
P Polishwolf97 2019-04-28 10:06:44
Zawiodłem się na nim. Ma on syna z Zespołem Downa oraz przeszedł koszmar z tym związany. Najpierw przed narodzinami a potem gdy był atakowany przez lewicę. Niestety, jego rzekome poglądy prolife nie są realizowane zarówno w wymiarze sprawowanego przez niego urzędu jak również głosowania. Co innego mówi a co innego robi. Szkoda bo naprawdę uważam go za jednego z wartościowych polityków.
Zgłoś
O OkresPrzedawnieńPrzestęps 2019-04-26 21:51:23
www pulshr pl/ Rzeczniczka PiS podkreśla, że MEN odpowiedział na postulaty nauczycieli-"RUDY, wujek Deniszczuk PSL Starosta Chełmski choć pochodzeniem ryzun Ukraiński każdemu z trzech synów podarował po 300ha,otrzymali nawiązkę milion złotych z UE na Agro Turystykę, gdzie w Wólce Tarnowskiej RSP Kaśiłan również posiadali ziemię. 2019-04-24 21:33:00 ".
Zgłoś
MP Miłujcie PiS i Rydzyka 2019-04-21 08:39:30
KOMITET WYBORCZY RUCH PRAWDZIWA EUROPA - EUROPA CHRISTI-Miasto gorszy sort ! Ograbili Nas z godności osobistej. 2019-04-20 15:55:15 Pięknie się dograliście ze zorganizowaną grupą przestępczą PiS, ilu parowozowych właścicieli gruntów wywłaszczył po czym przeją zimie Lucjanna Piotrowski raczej już się nie dowiemy, Senat przyjął dla największych oszustów odpowiednią ustawę, tam gdzie jest biznes nie ma żadnych reguł gry, pozostaje pogratulować Samorządom i Polskiej praworządności (bandytom). Zapewne zastanawialiście się skąd na najniższych klasach gruntów w kujawsko-pomorskim oznaczenia IVb itd. w obszarach wiejskich. rozświetlę ciemnogród , w związku z modernizacjami gruntów na przełomie 2012-2013roku do prac geodezyjnych w obrębie gminny Chełm została wynajęta Firma świadcząca w tym zakresie usługi z Torunia, dokształcili ich jak omijać prawo i przenieść przestępstwa w inną cześć kraju, musieli robić co kazano w innym wypadku nie otrzymaliby zapłaty za wykonaną pracę. Władztwo nie ogrania zadań ze zakresu Administracji Rządowej ,brak spójności między Miejskimi czy Powiatowymi Ośrodkami Dokumentacji Geodezyjne i Kartograficznej powinien powstać Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, wszystkie wnioski i zmiany byłyby skanowane i weryfikowane co do ich prawidłowości prowadzenia ewidencji gruntów.
Zgłoś
SP Strefa PrzygranicznaRzeka 2019-04-08 23:23:40
ww.wnp.pl/parlamentarny/Jan Ardanowski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi- RUDY- Samych gruntów ze zachowaniem ekosystemu Natura 2000 posiadam 500ha, wystarczy że raz w roku wykoszę łąkę z powyższego gruntu dopłaty mam pól miliona złotych rocznie o reszcie nie wspomnę, zawdzięczam to Mazurkowi byłemu Prezesowi RSP Kaśiłan,mama też wtykę w centrali PIS Beatę Mazurek,wiem że nikt z tych przekrętów pozyskania majątku Państwowego powyższej 10 lat nas nie rozliczy,mogę podesłać wam cielęta fotki jaki Pałac mama w Moskwie,żadna Polka nawet z miasta nie dorówna w seksie Rosjankom.
Zgłoś
SP Strefa PrzygranicznaRzeka 2019-04-08 23:22:13
ww.wnp.pl/parlamentarny/Jan Ardanowski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi- RUDY- Samych gruntów ze zachowaniem ekosystemu Natura 2000 posiadam 500ha, wystarczy że raz w roku wykoszę łąkę z powyższego gruntu dopłaty mam pól miliona złotych rocznie o reszcie nie wspomnę, zawdzięczam to Mazurkowi byłemu Prezesowi RSP Kaśiłan,mama też wtykę w centrali PIS Beatę Mazurek,wiem że nikt z tych przekrętów pozyskania majątku Państwowego powyższej 10 lat nas nie rozliczy, mogę podesłać wam cielęta fotki jaki Pałac mam w Moskwie,żadna Polka nawet z miasta nie dorówna w seksie Rosjankom .
Zgłoś
SP Strefa PrzygranicznaRzeka 2019-04-08 23:21:29
ww.wnp.pl/parlamentarny/Jan Ardanowski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi- RUDY- Samych gruntów ze zachowaniem ekosystemu Natura 2000 posiadam 500ha, wystarczy że raz w roku wykoszę łąkę z powyższego gruntu dopłaty mam pól miliona złotych rocznie o reszcie nie wspomnę, zawdzięczam to Mazurkowi byłemu Prezesowi RSP Kaśiłan,mam też wtykę w centrali PIS Beatę Mazurek,wiem że nikt z tych przekrętów pozyskania majątku Państwowego powyższej 10 lat nas nie rozliczy, mogę podesłać wam cielęta fotki jaki Pałac mama w Moskwie,żadna Polka nawet z miasta nie dorówna w seksie Rosjankom .
Zgłoś
SP Strefa PrzygranicznaRzeka 2019-04-08 23:20:52
ww.wnp.pl/parlamentarny/Jan Ardanowski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi- RUDY- Samych gruntów ze zachowaniem ekosystemu Natura 2000 posiadam 500ha, wystarczy że raz w roku wykoszę łąkę z powyższego gruntu dopłaty mam pól miliona złotych rocznie o reszcie nie wspomnę, zawdzięczam to Mazurkowi byłemu Prezesowi RSP Kaśiłan,mam też wtykę w centrali PIS Beatę Mazurek,wiem że nikt z tych przekrętów pozyskania majątku Państwowego powyższej 10 lat nas nie rozliczy, mogę podesłać wam cielęta fotki jaki Pałac mama w Moskwie,żadna Polka nawet z miasta nie dorówna w seksie Rosjankom.
Zgłoś
SP Strefa PrzygranicznaRzeka 2019-04-08 23:13:29
ww.wnp.pl/parlamentarny/Jan Ardanowski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi- RUDY- Samych gruntów ze zachowaniem ekosystemu Natura 2000 posiadam 500ha, wystarczy że raz w roku wykoszę łąkę z powyższego gruntu dopłaty mam pól miliona złotych rocznie o reszcie nie wspomnę, zawdzięczam to Mazurkowi byłemu Prezesowi RSP Kaśiłan,mama też wtykę w centrali PIS Beatę Mazurek,wiem że nikt z tych przekrętów pozyskania majątku Państwowego powyższej 10 lat nas nie rozliczy, mogę podesłać wam cielęta fotki jaki Pałac mama w Moskwie,żadna Polka nawet z miasta nie dorówna w seksie Rosjankom.
Zgłoś
SP Strefa PrzygranicznaRzeka 2019-04-08 23:12:17
Samych gruntów ze zachowaniem ekosystemu Natura 2000 posiadam 500ha, wystarczy że raz w roku wykoszę łąkę z powyższego gruntu dopłaty mam pól miliona złotych rocznie o reszcie nie wspomnę, zawdzięczam to Mazurkowi byłemu Prezesowi RSP Kaśiłan , mam też wtykę w centrali PIS Beatę Mazurek, wiem że nikt z tych przekrętów pozyskania majątku Państwowego powyższej 10 lat nas nie rozliczy, mogę podesłać wam cielęta fotki jaki Pałac mama w Moskwie,żadna Polka nawet z miasta nie dorówna w seksie Rosjankom .
Zgłoś
SP Strefa PrzygranicznaRzeka 2019-04-08 22:28:16
ww.wnp.pl/parlamentarny/Jan Ardanowski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi- RUDY- Samych gruntów ze zachowaniem ekosystemu Natura 2000 posiadam 500ha, wystarczy że raz w roku wykoszę łąkę z powyższego gruntu dopłaty mam pól miliona złotych rocznie o reszcie nie wspomnę, zawdzięczam to Maurowi byłemu Prezesowi RSP Kaśiłan,mama też wtykę w centrali PIS Beatę Mazurek,wiem że nikt z tych przekrętów pozyskania majątku Państwowego powyższej 10 lat nas nie rozliczy, mogę podesłać wam cielęta fotki jaki Pałac mama w Moskwie,żadna Polka nawet z miasta nie dorówna w seksie Rosjankom .
Zgłoś
SP Strefa PrzygranicznaRzeka 2019-04-08 22:27:32
ww.wnp.pl/parlamentarny/Jan Ardanowski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi- RUDY- Samych gruntów ze zachowaniem ekosystemu Natura 2000 posiadam 500ha, wystarczy że raz w roku wykoszę łąkę z powyższego gruntu dopłaty mam pól miliona złotych rocznie o reszcie nie wspomnę, zawdzięczam to Maurowi byłemu Prezesowi RSP Kaśiłan , mama też wtykę w centrali PIS Beatę Mazurek,wiem że nikt z tych przekrętów pozyskania majątku Państwowego powyższej 10 lat nas nie rozliczy, mogę podesłać wam cielęta fotki jaki Pałac mama w Moskwie,żadna Polka nawet z miasta nie dorówna w seksie Rosjankom .
Zgłoś
SP Strefa PrzygranicznaRzeka 2019-04-08 22:26:56
ww.wnp.pl/parlamentarny/Jan Ardanowski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi- RUDY- Samych gruntów ze zachowaniem ekosystemu Natura 2000 posiadam 500ha, wystarczy że raz w roku wykoszę łąkę z powyższego gruntu dopłaty mam pól miliona złotych rocznie o reszcie nie wspomnę, zawdzięczam to Maurowi byłemu Prezesowi RSP Kaśiłan , mama też wtykę w centrali PIS Beatę Mazurek, wiem że nikt z tych przekrętów pozyskania majątku Państwowego powyższej 10 lat nas nie rozliczy, mogę podesłać wam cielęta fotki jaki Pałac mama w Moskwie,żadna Polka nawet z miasta nie dorówna w seksie Rosjankom .
Zgłoś
SP Strefa PrzygranicznaRzeka 2019-04-08 22:26:15
ww.wnp.pl/parlamentarny/Jan Ardanowski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi- RUDY- Samych gruntów ze zachowaniem ekosystemu Natura 2000 posiadam 500ha, wystarczy że raz w roku wykoszę łąkę z powyższego gruntu dopłaty mam pól miliona złotych rocznie o reszcie nie wspomnę, zawdzięczam to Maurowi byłemu Prezesowi RSP Kaśiłan , mama też wtykę w centrali PIS Beatę Mazurek, wiem że nikt z tych przekrętów pozyskania majątku Państwowego powyższej 10 lat nas nie rozliczy, mogę podesłać wam cielęta fotki jaki Pałac mama w Moskwie,żadna Polka nawet z miasta nie dorówna w seksie Rosjankom.
Zgłoś
SP Strefa PrzygranicznaRzeka 2019-04-08 22:24:19
ww.wnp.pl/parlamentarny/Jan Ardanowski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi- Samych gruntów ze zachowaniem ekosystemu Natura 2000 posiadam 500ha, wystarczy że raz w roku wykoszę łąkę z powyższego gruntu dopłaty mam pól miliona złotych rocznie o reszcie nie wspomnę, zawdzięczam to Maurowi byłemu Prezesowi RSP Kaśiłan , mama też wtykę w centrali PIS Beatę Mazurek, wiem że nikt z tych przekrętów pozyskania majątku Państwowego powyższej 10 lat nas nie rozliczy, mogę podesłać wam cielęta fotki jaki Pałac mama w Moskwie,żadna Polka nawet z miasta nie dorówna w seksie Rojakom.
Zgłoś
KP Koniec przestępców bliski 2019-04-03 07:47:17
ww.wnp.pl/parlamentarny/Patryk Jaki: Coraz więcej osób w UE chce tego samego co my-Kramarzówka afera gazowa 2019-04-03 07:30:07 Pieniędzy? 19 dzielnica oszołomie, może podać okulary trójwymiarowe.
Zgłoś
MP Miłujcie PiS i Rydzyka 2019-03-26 16:35:20
Do Miłujcie PiS to Wasz Bóg: Nie jesteśmy pewni czy dziewczynce głowa się nie powiększyła znacznie od innych działań Wiceministra Jakiego, przecież to Państwo praworządne za PiS.
Zgłoś
MP Miłujcie PiS to Wasz Bóg 2019-03-26 11:42:33
Stronę która była przez weekend na ww.wnp.pl/parlamentarny/usunęliście. Jaki ładnie korzystasz z praw dziecka ze zespołem downa, wykorzystujesz do celów kampanii jako kandydat do Parlamentu Europejskiego, w związku ze Światowym Dniem Zespołu Downa, wylecisz z hukiem z parlamentu ze zakazem wykonywania jakichkolwiek funkcji publicznych na okres nie mniejszy jak 10lat. Rzecznik praw dziecka jak nie podejmie odpowiednich działań również poleci.
Zgłoś
PN PiS na śmietnik historii 2019-03-21 17:39:15
ww wnp pl/parlamentarny/ Szydło, Legutko i Jaki otwierają listę kandydatów PiS do PE w okręgu małopolsko-świętokrzyskim Marek.S 2019-03-21 07:00:14 Gdzie indziej mogli wsadzić Jakiego, do roju złodziejskiego, 100złotych które otrzymał podczas kampanii wyborczej samorządowej 2018 od senatorów przez Stanisława Karczewskiego nie zostały przekazane,kandydatem do Parlamentu Europejskiego jest przestępca który w rozliczaniu podatkowym za rok 2018 również nie ujął powyższych 100tyścy złotych.
Zgłoś
P Przez Ciebie PiS tonie 2019-03-12 06:41:21
Głupi kundlu, choć w jeden dotychczas sposób Bóg Ciebie pokarał, nie możesz mieć biologicznie potomka, ponieważ spłodziłbyś większego downa jak posiadasz w który widzisz lustrzane odbicie. ww wnp pl/parlamentarny/ Premier o sprawie Srebrnej: działania prokuratury są jak najbardziej w porządku Głupi Premier, jeszcze głupszy piasek oszust, aferzysta Prokurator Generalny , oby nadać bieg modernizacjom gruntów wobec których właściciele czy wieczyści użytkownicy nie byli stronami postępowań wiecie jaką kasę trzeba wyłożyć po tym co zrobiliście z Polskim Sądownictwem, na poziomie lokalnym przed tym jak dostaliście się do koryta można było to załatwić. Siedzicie po uszy w przestępstwach, łamaliście prawa człowieka i nadal to robicie. Durnowate ludziki nawet nie wiedzą jaką kasę zawinęliście im spod nosa, niech emigrują dalej do Wielkiej Brytanii i uczą się bez końca jakie prawa posiada człowiek(jedenastka) jakie może uzyskać odszkodowania za straty moralne itp gdyby to była oczywiście Wielka Brytania nie Państwo teoretyczne , niepraworządne Polaka.
Zgłoś
PZ Powiat zamojski,żydowski 2019-03-10 22:05:09
Kto takie coś powołał na Wiceministra Sprawiedliwości , dobro porządku prawnego powinno być nadrzędną(przecież to politolog, nawet nie prawnik) , ten zaś akceptuje przestępstwa związane z gazem łupkowym w obszarach gruntów oby się przedawniły, zaś poszkodowani złotówki po 20latach od odwiertów z powództwa cywilnego nie otrzymali.
Zgłoś
KA Kramarzówka afera gazowa 2019-03-07 19:41:12
PiS łamie Traktat Ateński z 16kwietnia 2003roku przyjęcia Polski do UE i utworzenia obszarów specjalnej ochrony przyrody Natura 2000, w związku z wycinką 70cio letniego lasu (23ha) pod przekop Mierzei Wiślanej, jak teraz zapłacimy wszyscy kare wyznaczoną przez KE za ominięcie trybu administracyjnego, nikogo nie powinno zdziwić iż PiS to przestępcy którzy uważają się ponad prawem , niszczą praworządność.Sieć Natura 2000 poprzez załączone decyzje do KE była rozszerzona do 823 obszarów obejmujących 11% powierzchni kraju. Przepisy stanowiące podstawę prawną zachowania ekosystemu w stanie naturalnym Natura 2000 zostały wprowadzone do polskiego prawodawstwa poprzez Ustawę z dnia 16 kwietnia 2004 roku o ochronie przyrody (Dz. U. z 2013 r., poz. 627, z późn. zm.), czyniąc Naturę 2000 najmłodszą prawną formą ochrony przyrody w Polsce. Wszyscy wiecie co narobili również w obszarach gruntów jakie ustawy przyjęli, afera gruntowa jest PiSowska czego już dowiedli.
Zgłoś
M Marek.S 2019-02-09 14:33:12
Wywiad Prokuratora Generalnego dla TV z dnia 06.02.2019roku potwierdził, media publiczne są wiarygodne, to koniec karier politycznych Patryka Jakiego, Zbigniewa Ziobro, Beaty Mazurek i Jarosława Kaczyńskiego , pieniądze(100tyś złotych) które zostały przyjęte podczas kampanii samorządowej 2018 od Stanisława Karczewskiego zostały zwrócone na Nowogrodzką.
Zgłoś
PA PiS aferzyści, gazownicy! 2018-11-24 22:23:51
W związku z aferą gazową miliardową autorstwa PiS w Opolskim,zablokowali społeczeństwo w prawach obywatelskich na przestępstwach ze zakresu Administracji Rządowej przekształceń gruntów wszystkich klas gdzie nie byli stronami postępowań. Teraz budowa tłoczni gazu wydobywczego ziemnego za ponad 200milionów złotych (Kędzierzyn), wyrUchali ludzi bez mydła, podobnie jak wcześniej w bastionie PiS Podkarpackie,Kramarzówka Gmina Pruchnik.
Zgłoś
PA PiS aferzyści, gazownicy! 2018-11-24 22:21:56
W związku z aferą gazową miliardową autorstwa PiS w Opolskim,zablokowali społeczeństwo w prawach obywatelskich na przestępstwach ze zakresu Administracji Rządowej przekształceń gruntów wszystkich klas gdzie nie byli stronami postępowań. Teraz budowa tłoczni gazu wydobywczego ziemnego za ponad 200milionów złotych(Kędzierzyn), wyrUchali ludzi bez mydła, podobnie jak wcześniej w bastionie PiS Podkarpackie, Kramarzówka Gmina Pruchnik .
Zgłoś
PA PiS aferzyści, gazownicy! 2018-11-24 22:21:12
W związku z aferą gazową miliardową autorstwa PiS w Opolskim,zablokowali społeczeństwo w prawach obywatelskich na przestępstwach ze zakresu Administracji Rządowej przekształceń gruntów wszystkich klas gdzie nie byli stronami postępowań.Teraz budowa tłoczni gazu wydobywczego ziemnego za ponad 200milionów złotych(Kędzierzyn), wyrUchali ludzi bez mydła,podobnie jak wcześniej w bastionie PiS Podkarpackie,Kramarzówka Gmina Pruchnik .
Zgłoś
PA PiS aferzyści, gazownicy! 2018-11-24 22:19:39
W związku z aferą gazową miliardową autorstwa PiS w Opolskim,zablokowali społeczeństwo w prawach obywatelskich na przestępstwach ze zakresu Administracji Rządowej przekształceń gruntów wszystkich klas gdzie nie byli stronami postępowań. Teraz budowa tłoczni gazu wydobywczego ziemnego za ponad 200milionów złotych(Kędzierzyn), wyrUchali ludzi bez mydła, podobnie jak wcześniej w bastionie PiS Podkarpackie,Kramarzówka Gmina Pruchnik.
Zgłoś
PA PiS aferzyści, gazownicy! 2018-11-24 22:18:45
W związku z aferą gazową miliardową autorstwa PiS w Opolskim,zablokowali społeczeństwo w prawach obywatelskich na przestępstwach ze zakresu Administracji Rządowej przekształceń gruntów wszystkich klas gdzie nie byli stronami postępowań.Teraz budowa tłoczni gazu wydobywczego ziemnego za ponad 200milionów złotych(Kędzierzyn), wyrUchali ludzi bez mydła,podobnie jak wcześniej w bastionie PiS Podkarpackie, Kramarzówka Gmina Pruchnik .
Zgłoś
PA PiS aferzyści, gazownicy! 2018-11-24 06:21:58
W związku z aferą gazową miliardową autorstwa PiS w Opolskim,zablokowali społeczeństwo w prawach obywatelskich na przestępstwach ze zakresu Administracji Rządowej przekształceń gruntów wszystkich klas gdzie nie byli stronami postępowań. Teraz budowa tłoczni gazu wydobywczego ziemnego za ponad 200milionów złotych(Kędzierzyn), wyrUchali ludzi bez mydła, podobnie jak wcześniej w bastionie PiS Podkarpackie, Kramarzówka Gmina Pruchnik .
Zgłoś
PA PiS aferzyści, gazownicy! 2018-11-24 06:20:27
W związku z aferą gazową miliardową autorstwa PiS w Opolskim , zablokowali społeczeństwo w prawach obywatelskich na przestępstwach ze zakresu Administracji Rządowej przekształceń gruntów wszystkich klas gdzie nie byli stronami postępowań. Teraz budowa tłoczni gazu wydobywczego ziemnego za ponad 200milionów złotych(Kędzierzyn), wyrUchali ludzi bez mydła, podobnie jak wcześniej w bastionie PiS Podkarpackie, Kramarzówka Gmina Pruchnik .
Zgłoś
PA PiS aferzyści, gazownicy! 2018-11-24 06:19:33
W związku z aferą gazową miliardową autorstwa PiS w Opolskim , zablokowali społeczeństwo w prawach obywatelskich na przestępstwach ze zakresu Administracji Rządowej przekształceń gruntów wszystkich klas gdzie nie byli stronami postępowań. Teraz budowa tłoczni gazu wydobywczego ziemnego za ponad 200milionów złotych(Kędzierzyn), wyrUchali ludzi bez mydła, podobnie jak wcześniej w bastionie PiS Podkarpackie, Kramarzówka Gmina Pruchnik.
Zgłoś
PA PiS aferzyści, gazownicy! 2018-11-24 06:13:02
W związku z aferą gazową miliardową autorstwa PiS w Opolskim , zablokowali społeczeństwo w prawach obywatelskich na przestępstwach ze zakresu Administracji Rządowej przekształceń gruntów wszystkich klas gdzie nie byli stronami postępowań. Teraz budowa tłoczni gazu wydobywczego ziemnego za ponad 200milionów złotych(Kędzierzyn), wyrUchali ludzi bez mydła, podobnie jak wcześniej w bastionie PiS Podkarpackie Kramarzówka Gmina Pruchnik.
Zgłoś
PA PiS aferzyści, gazownicy! 2018-11-24 06:08:41
Do PiS aferzyści, gazownicy!: W związku z aferą gazową miliardową autorstwa PiS w Opolskim , zablokowali społeczeństwo w prawach obywatelskich na przestępstwach ze zakresu Administracji Rządowej przekształceń gruntów wszystkich klas gdzie nie byli stronami postępowań. Teraz budowa tłoczni gazu wydobywczego ziemnego za ponad 200milionów złotych(Kędzierzyn), wyrUchali ludzi bez mydła, podobnie jak wcześniej w bastionie PiS Podkarpackie Kramarzówka Gmina Pruchnik.
Zgłoś
PA PiS aferzyści, gazownicy! 2018-11-24 06:01:49
Do PiS aferzyści, gazownicy!: W związku z aferą gazową miliardową autorstwa PiS w Opolskim , zablokowali społeczeństwo w prawach obywatelskich na przestępstwach ze zakresu Administracji Rdzawej przekształceń gruntów wszystkich klas gdzie nie byli stronami postępowań. Teraz budowa tłoczni gazu wydobywczego ziemnego za ponad 200milionów złotych(Kędzierzyn), wyrUchali ludzi bez mydła, podobnie jak wcześniej w bastionie PiS Podkarpackie Kramarzówka Gmina Pruchnik.
Zgłoś
PA PiS aferzyści, gazownicy! 2018-11-23 22:10:29
W związku z aferą gazową miliardową autorstwa PiS w Opolskim , zablokowaliście społeczeństwo w prawach obywatelskich na przestępstwach ze zakresu Administracji Rdzawej przekształceń gruntów wszystkich klas gdzie nie byli stronami postępowań. Teraz budowa tłoczni gazu wydobywczego ziemnego za ponad 200milionów złotych(Kędzierzyn), wyruchaliściE ludzi bez mydła.
Zgłoś
WZ Wyjdź z dylematu 2018-11-07 13:35:09
Ludziska najnowszy News : Za 5lat ilość mieszkańców w gminie Chełm przewyższy ilość mieszkańców Miasta Chełm ,dogadali się z PiS odnośnie złóż coś dostaną tam , Gmina Chełm za 5lat przejmie Miasto Chełm ze wszystkim długami na które jest już akceptacja, pogratulować mega afera ciąg dalszy gruntówki, Ziobro nie kiwnie nawet palcem, przestępstwa jak były tak będą okresu przedawnień przestępstw PIS nie przedłuży. KWW Bas spójrzcie kogo wystawi do rady powiatu Paweł Ciechan z PiS były Starosta Chełmski , Urszula Bas fałszowała mamy zasadnicze wedle wytycznych wójtów Gminy Chełm. Pogratulować nic się nie zmieni, dziadów robią z ludzi, najcięższy kaliber czerwonych, złodziejstwo rozwalają nasz kraj doszczętnie . Ziobro może wszcząć umorzone postępowanie lecz nic nie zrobi Polexit, razem z Kaczyńskim zmierzają w kierunku wyprowadzenia Polski z UE.
Zgłoś
M Marek.S 2018-10-27 20:26:07
Jaki zdefraudowałeś 100tyś złotych które przyjąłeś podczas kampanii od Marszałka Stanisława Karczewskiego , nie masz złodzieju z czego oddać, Beata w Chełmie 27 października bieżącego roku wieczorem potwierdziła.
Zgłoś
K Krynicki 2018-10-27 12:12:15
na polityczny , ale i społeczny śmietnik z tym osobnikiem jak i cała resztą jego politycznych pobratyńców !!!! Ale nie, on dostanie nagrodę w postać mandatu do PE, żeby mu osłodzić porażke, to jest dopiero kabaret. najbardziej skompromitowani bedą reprezentowąc Polskę, to jest pomysł bolszewi na dobre notowania Polski w świecie !!!
Zgłoś
A Antonina 2018-10-24 19:40:15
to początek końca tej pisowskiej mendy
Zgłoś
MC Mieszkaniec Chełma 2018-10-24 06:52:40
PiS zalegalizował agentów dawnego KGB na obszarze Polski do niszczenia Polskiej Demokracji(praworządności), otóż obcego mocarstwa szpiedzy donoszą iż związek małżeński Patryka Jakiego przeżywa potężny kryzys, oszukał małżonkę , naobiecywał gruszek na wierzbie, dziewczyna dzięki Jarosławowi Kuczyńskiemu widziała potencjał, obecnie w dziecku ze zespołem downa adoptowanym Patryk Jaki widzi własne odzwierciedlenie. Podstawy prawne są do orzeczenia rozwodu z winy Patryka, głupka Ziobry którzy razem skończą jako żule na rogu dzielnicy Praga Południe, żona Jakiego ma prawo założyć normalną rodzinę.
Zgłoś
MC Mieszkaniec Chełma 2018-10-24 06:49:58
PiS zalegalizował agentów dawnego KGB na obscurze Polski do niszczenia Polskiej Demokracji(praworządności), otóż obcego mocarstwa szpiedzy donoszą iż związek małżeński Patryka Jakiego przeżywa potężny kryzys, oszukał małżonkę , naobiecywał gruszek na wierzbie, dziewczyna dzięki Jarosławowi Kuczyńskiemu widziała potencjał, obecnie w dziecku ze zespołem downa adoptowanym Patryk Jaki widzi własne odzwierciedlenie. Podstawy prawne są do orzeczenia rozwodu z winy Patryka, głupka Ziobry którzy razem skończą jako żule na rogu dzielnicy Praga Południe, żona Jakiego ma prawo założyć normalną rodzinę.
Zgłoś
PP Po prawicy. 2018-10-22 11:09:33
Przyjął oszust korzyść majątkową finansową w kopercie(ponad 100tyś złotych)i przegrał, to koniec krajery politycznej jegomościa . Niech żyje Polska, Hura !Hura! Hura!
Zgłoś
PP Po prawicy. 2018-10-22 11:08:31
Przyjął oszust korzyści majątkową finansową w kopercie(ponad 100tyś złotych)i przegrał, to koniec krajery politycznej jegomościa . Niech żyje Polska, Hura !Hura! Hura!
Zgłoś
PP Polska praworządna za PiS 2018-10-16 17:14:51
Przyjął łapówkę w kwocie 100tyś złotych od Marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego,. Zero jeszcze większe jak Ziobro, dwa dziady wyrzucimy ich na wysypisko odpadów.
Zgłoś
M Maj 2018-10-13 23:59:43
Wytłumaczcie mi idioci jakiej wolności wam brakuje. Tak bardzo boli że dzieci stalinowskich funkcjonariuszy tracą wpływ na Polskę ? A może boli to że Jaki goni złodzieji i oszustów, którzy kradlli kamienicę,oszukiwali państwo w podatkach a w rezultacie nas wszystkich , tak bardzo boli bo coraz trudniej kombinować!!
Zgłoś
Z ZniszczyliSiećNatura2000 2018-10-11 07:57:15
Zbierał muchomory i dwa razy obgotowując wpierdalaŁ pod wódkę, bezpłodny konus, PiS gdyby wyborów w 2015 nie fałszował w Opolskim tylu przestępstw w obszarze gruntów nie byłoby, trójpodziału władzy konstytucyjnej nikt nie ośmieliłby się niszczyć naszej wolności. Ilość nieważnych kart do głosowania potwierdza że to oszust i złodziej jak to całe PiSdokractwo.
Zgłoś
KS Koniec skłócania Polaków 2018-09-23 03:27:55
Za rok po wyborach parlamentarnych ze Zbigniewem Ziobro zostaną osadzeni w Zakładzie Karnym, obydwaj popełnili przestępstwo, na kartach historii zapiszą się nie jak dwaj co ukradli księżyc, lecz klauny którzy zniszczyli Naszą Ojczyznę , dziecko niepełnosprawne nie zwolni od odbycia kary.
Zgłoś
M Marek.S 2018-09-16 09:57:17
Ten oszust nigdy nie powinie pełnić jakiejkolwiek funkcji publicznej, podjudzał do włamywania się w prywatne komputery, ostatnie z przestępstw pod którymi się podpisał włamywanie się do cudzej poczty e-mail zdyskwalifikowały również Zbigniewa Ziobro do dalszego pełnienie funkcji w Rządzie Mateusza Morawieckiego, przegracie przestępcy oszuści od gruntów bowiem nie respektujecie prawa, śmierć Andrzeja Leppera i lipna sex afera jest tego dowodem.
Zgłoś
M Marek.S 2018-09-16 09:52:35
Ten oszust nigdy nie powinie pełnić jakiejkolwiek funkcji publicznej, podjudzał do włamywania się w prywatne komputery, ostanie z przestępstw pod którymi się podpisał włamywanie się do cudzej poczty e-mail zdyskwalifikowały również Zbigniewa Ziobro do dalszego pełnienie funkcji w Rządzie Mateusza Morawieckiego, przegracie przestępcy oszuści od gruntów bowiem nie respektujecie prawa, śmierć Andrzeja Leppera i lipna sex afera jest tego dowodem.
Zgłoś
! !!! 2018-09-03 18:19:16
www farmer.plArdanowski: Wkrótce nabór na radców rolnych KOMENTARZE KURWA I ZŁODZIEJ, JADĄ NA TYM SAMYM WOZIE 2018-09-03 12:00:14 Większość Warszawiaków posiada tytuł magistra, dlaczego nie mogą wykazać swych umiejętności i poszanowania dla prawa przy obrocie ziemią rolną w przeciwieństwie do większość debli niewykształconych pseudo rolników z kupionym papierkiem do wyłudzania środków Unijny, do tego nie płacą nawet należnych podatków od obrotu ziemią. Ustaw nie należało zmieniać lecz przestrzegać prawa .
Zgłoś
PS psycholog społeczny 2018-09-02 21:11:44
Nawet niepełnosprawne dziecko mieszają do tej kloacznej polityki, na litość chce ludzi podebrać, przed niczym sie nie zawahają, to nie ludzie to , to jakieś bezduszne byty, nie można ich nazywać ludźmi. Pokazywać sie tylko po to żeby zebrac pare głosów, bo wiadomo jak ludzie odbierają chore dzieci, to hańba i ostatni poziom zdziczenia !!!!
Zgłoś
PC Paweł Ciechan-lewica 2018-07-14 18:41:24
Próbujemy z PiSowcami od lat po Polsku rozmawiać, naodpierdalali w obszarze gruntów, wleźli na stery władzy i jak groch o ścianę, może gdybyśmy byli francuzami zrozumieliby dawno że są przegrani !
Zgłoś
TN Troskliwy Nie Warszawiak 2018-07-13 12:34:26
Do Troskliwy Warszawiak: Więc uważasz że traktowanie miasta przez pana Jakiego za swoją własność i ustawianie w nim rodziny i kumpli na ważnych i dobrze płatnych stanowiskach to szczegół? Wydawało mi się ze miała być skromność, pokora i praca a jest znacznie gorzej niż za PO. PIS obstawia Misiewiczami i Sadurskimi wszystkie intratne i znaczące stanowiska. O pokorze nie wspomnę bo takich zarozumialców i arogantów jak PIS w polskiej polityce nigdy jeszcze nie było.
Zgłoś
SA Sistra A.Fisz-babyPutina 2018-07-10 23:12:43
Dno, uważa się za cwaniaka, przekracza upewnienia wykorzystując stanowisko,"totalne zero", dla kogoś takiego poświecili Stanisława Karczewskiego. Wstyd hańba!
Zgłoś
TW Troskliwy Warszawiak 2018-07-10 17:54:36
Do Troskliwy Nie Warszawiak : Czepiasz się gościa o szczegół, a dobrze pisze. Ilość lajków w ostatnich trzech komentarzach (66, 69, 287) w ciągu ostatniej doby to twoja robota!!! Kim ty jesteś??? Kto cię opłaca???
Zgłoś
TN Troskliwy Nie Warszawiak 2018-07-10 09:18:10
Do PL.😀: Nawet po Polsku pisać nie umiesz a zgrywasz mądralę. Proponuję najpierw sięgnąć po słownik ortograficzny. Oczywiście ze Warszawiacy wybiorą jak zechcą. Wierzę jednak że są na tyle mądrzy że nie wybiorą kogoś kto już w innym miejscu pokazał co potrafi i nie jest to komplement. Najlepsze byłyby ruchy miejskie bo obydwie najważniejsze partie się skompromitowały "prywatyzacją" i wieloma innymi działaniami (lub ich brakiem) .
Zgłoś
P PL.😀 2018-07-09 20:12:23
Do Troskliwy Nie Warszawiak : Troskliwy Nie Warszawiak - ale szKODnik. Taki przywilej demokratycznie wybranej władzy, że żądzą. Poprzednia koalicja też "żądziła"... Mądrzy Warszawiacy wybiorą jak uważają - myślę, że dobrze. Oby już nigdy nikt nie mówił "Mądry Polak po szkodzie". Z drugiej strony "Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz"
Zgłoś
TN Troskliwy Nie Warszawiak 2018-07-09 13:36:25
Z Opola zrobił własny folwark - tatuś został prezesem miejskiej spółki, kumpel wiceprezydentem, inni poobsadzani w miejskich i państwowych firmach. WARSZAWIACY - NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ bo u Was zrobi to samo na warszawską skalę!!!
Zgłoś
O odraza 2018-01-14 22:29:43
Jaki twierdzi, że WOŚP to organizacja niosąca na Woodstock kult śmierci, jak może mówić o tym ktoś kto ma dziecko z zespołem Downa, jak pisze poprzednik , dobry Pan Bóg , jeszcze nie wymierzył mu adekwatnej kary za to co robi i mówi, ale niechybnie tak się kiedyś stanie i będzie to zasłużona za wszechmiar kara. Kidy człowieku pojdziesz do kościoła modlić się jak judasz, to nie zapomnij o tym co robisz i co mówisz przecie bliźniemu !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
P Polonus 2018-01-01 12:21:09
Bóg go już raz pokarał ( bo przecież jest głęboko wierzącym , a nic nie dzieje się bez sprawczego Boskiego palca), czy za obecne czyny znów sobie za służy na krę Boską ??? Jak zasłuży to niech to będzie straszna kara, która uzmysłowi, że innych ludzi nie wolno niszczyć w imię ideologicznych potrzeb !!!!
Zgłoś
A asd 2017-10-06 20:48:05
W końcu do głosu dochodzi pokolenie młodych Polaków, którzy naprawią ten zażydzony kraj - afera reprywatyzacyjna to tylko początek. Oby tak dalej, panie ministrze.
Zgłoś
P PL.😀 2017-09-30 10:26:24
Do Warszawiak: Masz rację "Bo nie zdaje sobie sprawy że jest mądry lud Warszawy." - WIDZĄC OD KILKUNASTU LAT PRZEKRĘTY REPRYWATYZACYJNE RATUSZA I HGW WICE PRZEWODNICZĄCEJ PO I ZORGANIZOWANEJ GRUPY PRZESTĘPCZEJ.
Zgłoś
SM Sprawiedliwość musi być! 2017-08-18 13:52:00
Tatuś dalej na stanowisku prezesa czy może już awansował? Myślę że ojcu tak wybitnego prawnika (chociaż bez prawniczego wykształcenia) i polityka należałby się jakiś Orlen czy inny KGHM a nie jakieśtam wodociągi w pierdzichowicach.
Zgłoś
K Krynicki 2017-07-24 12:33:32
Eeeeeeeeee, teeeeeeeee terminator , znów z Tworek uciekłeś ?? i dorwałeś do internetu, nieładnie.
Zgłoś
T terminator 2017-07-24 01:05:08
Robi dobrą robotę gość, warszawska klika reprywatyzacyjna ma żółte księżyce na bokserkach, a syrenka jest mocno zastrachana. Dobre zmiany Prawa i Sprawiedliwości cieszą statystycznego polaka, a martwią ludzi poza prawem, również Sędziów.
Zgłoś
W Warszawiak 2017-07-04 11:09:26
Prezydentem chciałby być ale może tylko śnić. Bo nie zdaje sobie sprawy że jest mądry lud Warszawy.
Zgłoś
JW Jaki? Właśnie taki! 2017-06-26 09:56:43
Dobra zmiana - tatuś wrócił do firmy z której go wyrzucili i został tam prezesem.
Zgłoś
T tomek 2017-06-24 11:37:24
25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego Jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro do tej pory nie opublikował jej na stronie ministerstwa
Zgłoś
S Solidarna 2017-06-07 23:35:42
Tak trzymać kolego partyjny , stolice odbijemy, wiarę społeczeństwu do Państwa praworządnego przywrócimy. Rzecznik Beatka zakał PiS głównego konkurenta zniszczyła Jacka Sasina względem kontrkandydatury na Prezesa PiS, czy kandydata na Prezydenta Warszawy, myślę iż to koniec jego kariery politycznej, sami się wykańczają.
Zgłoś
P PL.😀 2017-06-07 15:02:01
Do PL.😀: Boją się ci którzy pamiętają komunę i widzą że wraca w nowym, ulepszonym wydaniu, boja się ci którzy nie chcą dyktatury, boja sie ci którzy widza nową cenzurę wkraczającą do kultury, niszczenie trójpodziału władzy, zastępowanie specjalistów funkcjonariuszami partyjnymi i członkami ich rodzin (Pan Jaki też jest taki), niszczenie samorządności, niezależnych organizacji, podporządkowywanie politykom jednej opcji wojska i policji, boją się komuniści i złodzieje czyli wszyscy którzy nie popierają PIS.
Zgłoś
P PL.😀 2017-05-24 11:52:28
Do dipol: "Boją się go- to chyba dobrze co?" Boją się ci co mają coś na sumieniu. Boją się łapówkarze, złodzieje. Boją się politycy umoczeni w brudnych sprawach, boją się prezydenci miast umoczeni w aferach. Boi się cały światek przestępczy oderwany od koryta. Boją się ujawnienia prawdy... To zdecydowanie dobrze!!!
Zgłoś
P Prymityw 2017-05-18 09:16:03
Prymityw
Zgłoś
: :-) 2017-05-18 09:15:14
Do Janusz: Słusznie, czerwona hołota się już nahapała, teraz czas na żniwa dla czarnej hołoty.
Zgłoś
J Janusz 2017-05-15 20:29:21
Tak trzymać!!! Więcej takich ludzi by gonić czerwoną hołotę od koryta!!!
Zgłoś
WG Wioskowy Głupek 2017-03-20 11:58:13
Do felicja: Znaczy się, tak trzymać a na pewno przegracie następne wybory! Tak trzymać!!!
Zgłoś
F felicja 2017-03-20 07:18:41
Tak trzymać .Pozdrawiam.
Zgłoś
N nijaki 2017-02-15 12:33:49
najwyżej pastuch owiec, bo już krów nie zbyt prymitywnie głupi - totalny brak jakiegokolwiek samodzielnego myslenia i percepcji otaczajacego świata. A kiedy już się uda cos wymyslić, to jest to tak absurdalne , że aż niemożliwe do racjonalnego zrozumienia. Bełkot, bełkot, bełkot - Bareja by się cieszył, oj miałby gotowce do swoich filmów.
Zgłoś
T tomek 2017-02-02 08:46:40
PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedzieć na pytania. KADRA WOJSKA POLSKIEGO GARNIZONU ELBLĄG
Zgłoś
D dipol 2017-01-14 19:35:21
Boją się go- to chyba dobrze co?
Zgłoś
PP Polak prawdziwy 2017-01-07 20:56:42
Ciekawe gdzie osadzi potomka, będzie trudno, ale jakaś prezesura za 200 tys. się znajdzie. Zdolności i umiejętności po ojcu będzie miał .....
Zgłoś
J jorge 2017-01-07 17:12:28
Wsadził tatusia na stołek w wodociągach.
Zgłoś
AS Anna S 2017-01-02 16:22:47
SUPER!
Zgłoś
H horpyna 2016-12-30 16:28:35
tylko młody wiek i wiara w ideały tłumaczą naiwne acz mocne zaangażowanie w sprawy prawnie wątpliwe. Przewiduję opamiętanie ale dopiero za jakiś czas.
Zgłoś
S Stefan 2016-12-30 15:06:12
Młody, trochę naiwny, napewno długo jeszcze nie będzie politykiem. Porozmawiamy za 15 lat.
Zgłoś
O Oper12 2016-12-06 11:27:50
dlaczego ten młody człowiek jest taki zajadły? czy cos w zyciu mu sie nie udało, czy ktos go skrzywdził? ma jakis problem , dlatego tak atakuje ? taki złosciwy?
Zgłoś
G Gość 2016-12-06 09:00:36
Do pepe: To się od ciebie i Byle Jakiego nic nie różnię, hehehe :-)
Zgłoś
P pepe 2016-12-02 16:59:49
Do Gość: A Ty niby "gościu" co masz w czerepie? Fiu, bździu!
Zgłoś
C Ciekawy 2016-11-25 10:52:58
Do Henia: Ile bierzesz za wpis?
Zgłoś
H Henia 2016-11-25 00:57:07
W porzo GOŚCIU! Młody,ale jest NADZIEJA!!! Pozdrawiam
Zgłoś
R Rafał 2016-11-24 17:00:08
Do sas: Oceniać kogoś jest bardzo łatwo, ciekawe co mają do powiedzenia ludzie na Twój temat, gamoniu.
Zgłoś
N Nepotyzm 2016-11-24 12:01:23
Jest dobra zmiana! Tatuś został prezesem!
Zgłoś
K kaem 2016-11-19 16:58:56
Na tyle, co można wywnioskować z wystąpień publicznych jest to kompetentny, rozsądny, inteligentny i kulturalny poseł. Popieram go.
Zgłoś
E erka 2016-10-27 10:05:18
Do Wojtek: cóż - szkoda że nie poznał Pan osobiście Jakiego bo szybko zmieniłby Pan zdanie na jego temat - mi osobiście jest WSTYD że taki człowiek jak Jaki jest posłem!!! i jest mi WSTYD za wszystkich którzy go wybrali!!!
Zgłoś
G Gość 2016-10-18 09:55:00
Wygadany ale zero kompetencji i charyzmy. Dobry by był do pism rozwodowych w kancelarii w Koziej Wólce.
Zgłoś
RP robert pietras 2016-07-14 16:17:57
wspaniały minister
Zgłoś
M martin 2016-05-12 19:45:47
Mlody ale na odpowiednim miejscu i nie tak dlej dziala , nie POpuscic tym kapusiom i zdrajcom , musza zaplacic za sabotaz polskiej gospodarki
Zgłoś
P polak 2016-05-11 11:05:36
Lubie Cie Patryk!!! Dalej szoruj kichy tym volksdojczom z POganskiej bandy!!!
Zgłoś
MS Marek Skomorowski Chełm 2016-04-06 08:48:42
Ten numer ze staminą koni w Janowie Podlaskim był mistrzowski "jak za komuny", podstawić innego Marka Skomorowskiego niszcząc autorytet kolegi partyjnego z Chełma również "MARKA SKOMOROWSKIEGO". Profil polityka któremu zawdzięczacie swój byt w polityce jest dostępny na KWW Nowa Prawica-Chełm Bez Kłamstw, jako kandydata na radnego Miasta Chełma wybory samorządowe 2014 z okręgu wyborczego Nr2.
Zgłoś
K klasa_próżniacza 2016-04-06 06:12:44
Do Bożena Kay: Sęk niestety w tym, że większość tej tzw. "klasy próżniaczej" (politycy, księża, sportowcy) nie robi nic. :(((( Stworzeni zapewne do tzw. wyższych celów.
Zgłoś
S sas 2016-02-16 14:42:34
najzwyklejszy głupkowaty kundel, potrafiący najwyżej podnieść noge i olać cokolwiek, tyle w jego temacie
Zgłoś
J jacek 2016-01-03 10:08:19
Do kacaja: w głowie rozumu brak , polecam mędrca PLATONA . co znaczy to określenie , napisz więcej , a nie wypisuj metafor , Pan minister jest człowiekiem , który zlikwiduje kolesiostwo w sądach , prokuraturach i przywróci tam sprawiedliwość i praworządność .
Zgłoś
K kacaja 2016-01-03 01:44:08
Alleluja i do przodu ,tak trzymać Panie pośle.
Zgłoś
W Wojtek 2015-10-22 22:53:32
A ja popieram Pana Jakiego. Stoi na stanowisku obrony życia, poprawy jakości życia osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, a swoimi poglądami odwołuje się do naszej historii i podstaw katolickiej RP. Na tak!
Zgłoś
B Beata 2015-10-16 20:08:52
Pan kandydat udaje obrońcę obrońcę zwierząt, w przeciwieństwie do zdecydowanej większości posłów PIS głosował za utrzymaniem uboju rytualnego w Polsce. Kiedy zadałam pytanie na facebooku dlaczego tak głosował skasował natychmiast wpis i mnie zablokował. Trzeba nauczyć się odpowiadać na trudne pytania, "zamykanie ust" pytającym to nie metoda. Człowiek niewiarygodny, nie głosujcie na niego, z tej partii jest wielu dobrych kandydatów, którzy kochają zwierzęta.
Zgłoś
K Katarzyna 2015-10-16 19:58:05
Fałszywy człowiek, zwolennik uboju rytualnego, a w kampanii wyborczej ubrany w piórka obrońcy zwierząt dla których nigdy nie zrobił nic.... Odradzam.
Zgłoś
BK Bożena Kay 2015-10-16 17:16:39
Należy pozbyć się tego dwulicowca. Kogo on chce reprezentować? Takich samych idiotów jakim sam jest? W Polsce jest tylu mądrych ludzi trzeba wykorzystać ich możliwości i potencję a pozbywać sie próżnych ludzi którzy nic nie robia!
Zgłoś
A adrian 2015-10-16 14:48:42
Hipokryta nie zagłosuję
Zgłoś
S sam 2015-10-16 13:49:47
Niestety Poseł Jaki jest hipokrytą, kasuje niewygodne posty, blokuje osoby i żeby wygrać wybory stosuje tanie chwyty jak opieka nad psami a jednocześnie podpisał się pod legalizacją uboju rytualnego - podrzynanie gardła bez ogłuszenia zwierzęcia i trzymanie go w klatce obrotowej. NIE DLA HIPOKRYTY!
Zgłoś
G gosc 2015-10-13 20:08:43
Kędzierzyn-Koźle piszemy przez"rz"jak rzeka, a nie przez "ż"jak żyto.Proszę poprawić nazwę własną miasta wielkiej chemii i....... jeszcze ogromu komentarzy na Forum NTO Kędzierzyn-Koźle,o którym Wprost pisał w 2001 w artykule o wiele mówiącym tytule"SITWOKRACJA"
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!